Mooda ve Son Trendler

Stil Sahibi Kadının Tercihi Mango

  • 12 Mayıs 2012
  • Stil Sahibi Kadının Tercihi Mango için yorumlar kapalı
  • 2.988 kez görüntülendi.
Stil Sahibi Kadının Tercihi Mango

Biraz çılgın, biraz seksi,  biraz feminen, sportif ruhu ile çoşku dolu bir markadır Mango.  Stil sahibi kadınların kendilerini rahat hissettikleri modellere imza atan Mango bir çok kadının, vazgeçilmez markasıdır. Dünya ülkeleriyle birlikte Türkiye’de de satılan Mango Hedef kitlesini çoktan oluşturmuş bile.  Aslen İspanya’dan dünyaya yayılan bir markadır Mango.

Rahat ve şık kıyafet seçenekleri kreasyonunun ana temelini oluşturmaktadır.  Renk sınırlaması yok, bu yüzden oluşturmak istediğiniz kombinlere uygun  parçaları bulabilirsiniz.
Yenilikçi tarzı ile dünya trendleri arasında isim yapmış bir markadır.  Mango stilinde ürünleri,  klasik kullanım dışında farklı ürünlerle birleştirilerek, klasikten feminene yolculuk yapabilirsiniz.

Modern iş kadının çizgileri belirleyen şık tasarımlar…

Kıyafet seçimlerinin dışında aksesuarlara da büyük önem veren Mango çanta, kemer, cüzdan, ayakkabı, terlik gibi ana aksesurlarla, bunlara paralel takı olarak bir çok farklı seçeneğe de Mango Mağazalarında ulaşabilirsiniz.

Günlük yaratacağınız tarzın haricinde, Şık bir gece kıyafeti de seçmek istiyorsanız Mangodan ilham alarak doğru parçaları yakalayabilirsiniz ve yapacağınız yolculukta Mango size büyük bir özenle eşlik edecektir.

Sezon aralarında indirim günlerinden haberdar olmak isterseniz eğer mangonun müşteri portföyüne kayıt bırakmanız yeterli olacaktır.  Basic tişörtleri oldukça tutulan parçaları arasındadır. Renkli kollu, atlet tipi, sweat, renk ve model sınırı olmaksızın.

Sezon sonlarındaki indirimleri dudak uçuklatır cinsten  % 70-80 lere varan indirimleri sakın kaçırmayın.

84 ülkede çok sayıda mağzasıyla hizmet vererek büyümesini devam ettirmektedir.

Şafak..