Mooda ve Son Trendler

Siyah Abiye Elbise Modelleri

  • 03 Şubat 2015
  • Siyah Abiye Elbise Modelleri için yorumlar kapalı
  • 21.691 kez görüntülendi.

Siyah Abiye Elbise Modelleri

Bu galerimizde Tarık Ediz imzalı siyah kreasyonunu göreceksiniz.. Modeller büyük bir incelik ve işçilikle işlenmiş narin parçalarla dolu zarifliği ve inceliği birebir görebileceksiniz..

Gelin bu zarif ince işçilikli modellere kısaca bir göz atalım.. İlk modelimiz sırttaki işlemeleri çok şık etek kısmı ise bir kaftan gibi işlenmiş işlemeleri ile dikkat çekici..

Önden görünümü straplez görünen oysa tülle kolsuz bir elbise modelinin arkası balık etek ve çok şık bir şekilde işlenmiş harika bir model modelimizde çok şık duruyor fiziği çok düzgün çünkü..

Düşük omuzlu arkası ve önü V şeklinde yakalar işli saten balık etekli kuyruklu elbise modeli harika görünüyor..

Yine saten yandaki kocaman broşlu fiyongu ile dikkat çeken kuyruklu elbise modeli, siyah dantel sırt dekolteli dantel kollu arkasında mini fiyongu ile dikkat çeken elbise, sırt dekolteli işlemeli balık etekli elbise, tül ve saten detaylı arkasında fiyongu ve sarı işlemeleri ile dikkat çeken siyah bayan abiye elbise modeli, önden baktığınızda şık siyah bir elbise arka kısmı ise gümüş detaylarla işlenmiş ayrıntısı ile çok zarif ve alımlı başka bir abiye elbise modeli çok dikkat çekici bir model ve daha fazlası galerimizde sizlerle..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.