Mooda ve Son Trendler

Rengarenk Yeni Sezon Abiyeleri

  • 29 Nisan 2014
  • Rengarenk Yeni Sezon Abiyeleri için yorumlar kapalı
  • 5.346 kez görüntülendi.

Rengarenk Yeni Sezon Abiyeleri

Birbirinden şık ve asil görünümlü rengarenk uzun abiye modelleri ile sizlerleyim arkadaşlar özel günlerinizden tutunda birbirinden güzel özel gecelerde boy gösterebileceğiniz bu şık yeni sezonun renkli abiye gece elbise modellerine bir göz atacak olursak eğer, ilk modelimiz vişne çürüğü renkli straplez gümüş işlemeleri olan başka renklerinide diğer abiye elbise modelleri arasında görebileceğiniz hafif balık etekli şık bir elbise modeli..

Bir diğer modelimiz ise etek kısmı pileli pembe tül olan bustiyer kısmı ise rengarenk taşlarla süslenmiş boyundan bağlamalı şık ve rahat bir model, mezuniyetler yaklaşırken genç hanımların mezuniyet elbisesi olarak tercih edebileceği şık bir elbise olarak dikkat çekici..

Siyahını ve turkuazını görebileceğiniz derin yırtmaçlı straplez elbise işlemeleri ile oldukça dikkat çekici bir model..

Yine turkuaz rengi ile bustiyer kısmı gümüş işlemeli yandan derin yırtmaçlı kalın askılı elbise modeli de oldukça şık ve iddialı..

Bordo tonunda yaka kısmında pencereler kullanılan ve gümüş işlemeli uzun gece elbise modeli de ilginizi çekebilir.

Mavi etek kısmı tül ve bol kemerine kadar işlemeli elbiseyi yine mezuniyetlerde kullanabilirsiniz..

Neon renklerden hoşlananlar için derin göğüs dekolteli kemer kısmı delikli ve gümüş işlemeli elbise de neon yeşil ve neon pembe sevenler için tasarlanmış bir elbise modeli..

Daha fazlasını galerimizde görmeniz mümkün..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.