Mooda ve Son Trendler

Mini Abiye Gece Elbisesi ve Mezuniyet Elbiseleri

  • 09 Haziran 2014
  • Mini Abiye Gece Elbisesi ve Mezuniyet Elbiseleri için yorumlar kapalı
  • 5.488 kez görüntülendi.

Mini Abiye Gece Elbisesi ve Mezuniyet Elbiseleri

Yeni bir 2014 modelleri ile oluşturduğumuz galerimize hoş geldiniz bayanlar.. Bu galeride ister mezuniyette giyin isterseniz gecelerde boy gösterin isterseniz mezuniyetinizin tadını çıkarın, modelleri oldukça modern ve şehirli modeller..

İlk modelimiz lacivert hem önden hemde arkadan görebileceğiniz mini sırt dekoltesi tül belinde ince kemer işlemesi ve kol işlemeleri ile dikkat çeken drapeli hafif kabarık bir elbise modeli.. Kırmızı straplez saten alt kısmı pudra şeftali tonlu kırmızı işlemeli hoş bir elbise.. Yine pudra zemin üzerine kırmızı işlemeli sırtı ve yaka kısmı tül dekolteli mini bir elbise modeli..

Tüm çekiciliği ve cazibesi ile göz dolduran kolları tül ve işlemeli düz dar mini elbise modeli de kırmızı sevenler için oldukça çekici.. Yine kırmızı saten olarak tasarlanmış mini elbise trendi de görmeye değecek bir model.. Pudra tonlarında üst kısmı kırmızı işlemeli ve kırmızı fiyonklu alt kısmı kabarık pudra mini şık bir elbise modeli de ilginizi çekecektir.. Aynı renklerin lacivert işlemeli dar modellerini de görebilirsiniz.. Mavi renkli düz ve dar ön ve sırt kısmı işlemeli mini elbise modeli genç kızlarımızın mezuniyet elbisesi olabileceği gibi gecelerde de alımlı ve şık bir kıyafet olabilir.. Mor ve pembe tonlarının hakim olduğu daha da genç kızlarımızın sahip olmak isteyeceği modelleri ve daha fazlasını görmek istiyorsanız galerimizdeki modelleri inceleyebilirsiniz..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.