Mooda ve Son Trendler

Lcw …. Olmazsa olmazım Diyenler….

  • 25 Ağustos 2011
  • Lcw …. Olmazsa olmazım Diyenler…. için yorumlar kapalı
  • 3.216 kez görüntülendi.
Lcw …. Olmazsa olmazım Diyenler….

LCW … OLMAZSA OLMAZIM DİYENLERE…
Türkiyenin Önde gelen casual giyim markalarından lcw 2011 yılına rengarenk ve sicacık bir koleksiyonla merhaba dedi.
Daha ağırbaşlı Southblue, ruhu müzik adrenalin eğlence olan Xside. Lcwaikiki’nin ayrıca üretim kalitesi ve müşteri duyarlılığıda göz ardı edilemez.
Her zevke hitap eden olağan dışı modellerde oluşan koleksiyon sizi renkli bir yolculuğa davet eder gibi. Renkli mini şortlar, askılı elbiseler, Uzun tunikler, gömlekler, kollu bluzlar, hirkalar, safari tarzı etek-ceket-pantolon dan oluşturulabileceğiniz üçlü takımları, elbiseler, Bol paça pantolonlar, kargo pantolonlar, etnik baskılı eteklerden hatta iç çamaşı ve gecelik-pijama takımlarıyla Oluşturacağınız gardırobunuz ile günün 24 saati vazgeçilmeziniz olacaktır.
Ayrıca son yıllarda gözden kaçmayan Önemli bir detayda Bay bayan çocuk kıyafetleri yaninda Geleceğin anne adaylarını da unutmamasıdır.
Yayınladığı kataloğuyla da kalitesine ne kadar önem verdiğini bizlere hissettiriyor. Ayrıca üretim kalitesi ve müşteri duyarlılığıda göz ardı edilemez.
Bu arada unutmadan, 2011 yılında açtığı Lcw ürünlerine kolaylıkla ulaşabileceğiniz online internet satış sitesi ile güvenli bir o kadar da uygun fiyatla ürünlerini kapınıza kadar ulaştırıyor.
İşte lcw bütün bu nedenlerden dolayı olmazsa olmazım…


2011 Modelleri


2011 Lcw Modelleri,


2011 Lcw Katalog Modelleri


2011 Lcw Trend Modelleri