Mooda ve Son Trendler

Rengarenk Abiye Elbise Modelleri

  • 23 Nisan 2014
  • Rengarenk Abiye Elbise Modelleri için yorumlar kapalı
  • 7.375 kez görüntülendi.

 Rengarenk Abiye Elbise Modelleri
Şimdide sizlere rengarenk çoğunlukla kuyruklu ve balık etekli abiye elbise modellerini göstereceğim..
Yeşilin bir çok tonunun kullanıldığı abiyeler yeşil severler için çok farklı tonları bir arada görecekler..
Pembenin yine farklı tonları burada sevenleriniz bekliyor..
Modellere göz atacak olursak, ilk modelimiz iki parça görünümlü balık etekli straplez bir abiye elbise modeli.. Diğer modelimiz saks ve krem renklerini görebileceğiniz boyun ve bel kısmı gümüş işlemeli balık etekli kuyruklu abiye elbise trendi..
Derin yırtmaçlı yine yeşilin bir tonu turkuaz rekli görünen kollu düşük omuzlu çok şık abiye bir elbise modeli de çok iddialı görünüyor..
Pembenin bir tonunun kullanıldığı tafta düşük omuzlu belinde yan fiyonklu çok şık bir elbise modeli..
Yine pembenin bir tonunun kullanıldığı üst kısmı tül straplez görünümlü rengi ile dikkat çekici kuyruklu bir abiye elbise modeli..
Yeşilin bir tonunun kullanıldığı tek omuzlu işlemeli kuyruklu başka bir abiye elbise modelinide galerimizde göreceksiniz..
Üç farklı rengini görebileceğiniz kuyruklu sim işlemeli sırt dekolteli elbiselerde çok şık ve iddialı olarak dikkat çekiyor..
Mavi ve pudra tonlu işlemeli alt kısmı kabarık abiye elbisekerde mezuniyet yaklaşırken kullanabileceğiniz abiye elbiseler olarak kullanılabilir..
Fuşya pembesi beline kadar olan işlemesi ile dikkat çeken sırt dekoltesi ve işlemesi ile çok şık görünen kuyruklu bir model o kadar şık ki gözleriniz ayıramayacaksınız..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.