Mooda ve Son Trendler

Seven Hill Bayan Giyimi

  • 20 Ekim 2011
  • Seven Hill Bayan Giyimi için yorumlar kapalı
  • 3.171 kez görüntülendi.
Seven Hill Bayan Giyimi

İstanbul’dan esinlenerek Yedi tepe anlamını kendine isim etmenin verdiği sorumluluğu kolaylıkla başarabilmiş bir markadır. İstanbul’un büyük enerjisini yakalayabilmiş enerjik ama bir o kadarda istikrarlı bir ruhu vardır.  1998 yılında İstanbul’da kurulan çokta eski olmayan bir  yeni bir marka olması, geldiği noktayla ölçülürse bu, hiçte yadsınamıyacak bir yükseliştir. Özellikle firmaların bulundukları ülke sınırlarını aşmış olması genellikle dünya görüşünü ne kadar yakındak takip edip özümsediklerini gösterir.

ilk mağazasını İstanbul Zeytinburnu Olivium alışveriş merkezinde açmıştır.
1400 parça çeşit ile sağladığı alternatifsiz giyim,  genç ve genç kalanların günlük iş ve gece anlamında ki tüm kişisel tarz ve ihtiyaçlarıyla birebir örtüşmektedir.


Her açıdan farkını ortaya koyan firma, gün aşırı sevk ettiği ürün ile daima düşündüğünü ve çalışmalarını aralıksız devam ettirdiğini göstermektedir.


Genellikle tasarım çalışmalarını müşteri ve bayi arasındaki talep ve istekler doğrultusunda gerçekleştirmektedir.
Renk olarak kendini nasıl rahat ettirmek istiyorsanız mantığıyla, ister canlı, ister soft, ister cool olmak mümkün. Genellikle asıl amacı rahatı benimsetip yansıtmak olan Sevenhill, bunu başarmanın haklı gururunu da koleksiyonlarıyla yansıtmaktadır.


Kendinizi iyi hissetmeniz için tasarladığı kolleksiyonunu müşteri satıcı mantığından çok kalıcı ve lider bir marka olmayı hedeflemek… Abartıdan uzak kendin olabildiğin bir tarzla kendini sürekli yenileyen bir markadır. Genel anlamda Kadın, erkek, çocuk giyim alternatiflerinin tümü için çalışan marka,  Yurtiçinde 69 kendi mağazası ve 450’ye yakın bayi ağı ile, ayrıca yurtdışında  100 satış noktası ile geniş mağazacılık anlayışıyla hada iyi hizmet vermektedir.


Dünya trendlerini yakından takıp ederek bunu kendi ruhuyla yorumlamaktadır. Katalog çalışmalarında kendini çok iyi ifade eden marka, yaptığı tasarımları ile göz doldurmaktadır.


Özel günler adına çeşitli kampanyalar ve hediyeler taksit ve ödeme fırsatlarıyla konuya daha ılımlı yaklaşan marka, tüm müşterilerini memnun edecek bir seçimi olduğunu göstermektedir. Kampanyalarından haberdar olmak için sitesinden üyelik bilgilerini tamamlamanız gerekmektedir. Bu sayede sevenhill fırsatlarını yakından takip edebilme şansınız olacaktır.

 

Şafak..