Mooda ve Son Trendler

Gardırop Alışverişi

  • 30 Ocak 2012
  • Gardırop Alışverişi için yorumlar kapalı
  • 2.749 kez görüntülendi.
Gardırop Alışverişi

Yeni bir gardıroba sahip olmak için tüm ürünleri baştan almanız gerekmez. Önemli olan sahip olduklarınızı yenilerle nasıl değerlendirdiğiniz..

Gardırobunuzda olan kadife pantolon
Şimdi yarım kollu bir ceket ekleyin
işte size ofisten akşam gezmelerine kolaylıkla adapte edebileceğiniz bir kombin. Koşturmacalı bir günün ardından şık bir akşam yemeğine giderken tek yapmanız gereken babetlerinizi platform topuklu ayakkabılarla değiştirmek..

Gardırobunuzda olan Kadife Ceket
Şimdi desenli bir etek ekleyin..
Oysa ki siz kadife ceketinizi hep aynı jean pantolonla giyiyordunuz değil mi? Stilinize değişiklik katmanın formülü dolabınıza desenli parçalar eklemekten geçiyor. Bu romantik kombini deri binici çizmeleriyle farklılaştırın..

Gardırobunuzda olan kadife etek
Şimdi ona deri ceket ekleyin.
Kadife eteğinizi ince bir triko ve deri ceketle yeniden yorumlayın. Metalik renkte ayakkabılar ve taşlı büyük bir yüzükle kıyafetlerinize ışıltı katın. Portföy çantalar bu kombinin en zarif tamamlayıcısı.

Gardırobunuzda olan elbiseler.
Şimdi ona triko bir hırka ekleyin.
Elbisenizin üzerine giyeceğiniz kısa bir hırka, sizi hem sıcak tutar hem de şıklığınızı bozmadan kıyafetinizi tamamlar. Sivri burunlu ince topuklu ayakkabılar ve küçük çantalarla kombinleyebilirsiniz..Pırıltılı veya desenli, sezonun en gözde hırka modelleri ve eldivenden, şapkaya, çantaya uzanan diğer örme alternatifleri ile tarzınızı oluşturun.
Ofisten geceye devam edeceğiniz zamanda minik hırkanız hayat kurtarır..

Gardırobunuzda bulunan her türlü giysinizle kullanılmak üzere..
Palto yerine de kullanabileceğiniz bir uzun hırka ekleyin.
Dar pantolonlar, taytlar ve salaş botlarla kombinleyebilirsiniz, Ayrıca farklı tonlardaki eldiven atkı gibi aksesuarlarla kıyafetinize renk katın. Büyük cepler tercih edin hırkanıza hareket katar..

Keyifli Alışverişler..

Nihals~~