Mooda ve Son Trendler

Giysileriniz ve Siz

  • 13 Şubat 2012
  • Giysileriniz ve Siz için yorumlar kapalı
  • 2.681 kez görüntülendi.
Giysileriniz ve Siz

1- Boynunuza uzun bir şal ve iri kolyeler vücudun üst kısmını  ince gösterir, açık renk gömlek, açık renk  bluz ile kullanılan koyu renk düz yada karışık renkli desenli şal ile hem şık bir hava yaratabilir hemde daha ince görünebilirsiniz..

2- Yuvarlak hatlı bir vücudunuz varda eğer belinizin şeklini ortaya çıkaran yüksek belli ve bol paçalı pantolonları seçmelisiniz. Vücut hatlarınızı çok  fazla ortaya çıkarmayacağı için rahat edeceksiniz..Korse kemerleri de rahatlılıkla kullanabilirsiniz..

3- Alacağınız bir giysi üzerinize zorla giydirilmiş havası yaratmamalı. Bir kıyafet üzerinize tam oturmuş ise şık ve tarz sahibi olduğunuzu gösterir.

4- Buruşmama özelliğine sahip hafif streç pantolonlar yolculuklar sırasında gerçek birer hayat kurtarıcıdır.

5- Bir moda editörü gibi alışveriş yapın.. Sezonluk kıyafetlere fazla miktarlarda para harcamak yerine hesaplı markalardan seçip kalan bütçenizle de yıllar boyu kullanabileceğiniz klasik parçalara yatırım yapın.

6- Düşük bel tarzından vazgeçemeyenleri bu sezonda son derece çekici modeller bekliyor, gövdesi bacaklarına oranla daha kısa olan bayanların vücutları düşük belli pantolonlar sayesinde daha orantılı gözükecektir..

7- Baştan aşağı jean giyinmenin moda hatası olarak görüldüğü günler geride kaldı. Yapmanız gereken seçtiğiniz parçaların farklı ton ve kumaşlarda olmasına dikkat etmeniz yeterli..

8- Ustaların çalışırken giydikleri tulumlar artık moda dünyasının önce gelen modellerinden.. Vücudu saran bir body, parlak zincir kolyeler ve topuklu ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz.. Paçalarınızı kıvırabilirsiniz ama askılarınızın ikisini de omzunuzda tutmaya özen gösterin..

9- Pilot ceketinizi diğer deri ceketleriniz gibi her şeyle giyebilirsiniz. Biraz cesur olup şık bir gece elbisesinin üzerine giymeye ne dersiniz..

10- Eğer romantik bir yapınız varsa baştan aşağı çiçekli giyinin, birbirinden ayırt edildiği müddetçe başata ayağa çiçek desenleri giyilebilir..