Mooda ve Son Trendler

Değerli Taşlı ve İncili Yüzük Modelleri

  • 06 Aralık 2014
  • Değerli Taşlı ve İncili Yüzük Modelleri için yorumlar kapalı
  • 12.971 kez görüntülendi.

Değerli Taşlı ve İncili Yüzük Modelleri

Evet gelelim kıyafet kombinlerimizin en önemli ve en zarif tamamlayıcılarına. Yani zarif ve şık değerli taşlarla bezenmiş takılara. Takı görünümde şıklığı sağlamanın en önemli ayrıntısıdır. Kıyafet seçimleri kadar o kıyafete takacağınız mücevher seçimi de önemli bir detaydır. Özellikle takılarda kullanılan inciler zerafetin ve şıklığın en önemli parçalarından biridir. Fotoğraf galerimizde ki yüzüklerde de görüldüğü üzere bolca takı tasarımlarında inci kullanılır. Mücevher deyince akla gelen ilk parçalardan biri incidir hatta. Yüzüklerde de çok zarif duruyor. Mücevherler de inci kadar kullanılan diğer metaryeller ise parlak taşlardır. Elmas, pırlanta ve farklı taşlar takılara ışıltı kazandırıp daha dikkat çekici hale getirecektir ellerinizi.

Çok sade bir kıyafeti bile parlak taşları olan yüzüklerle kombinlediğiniz de fark yaratacağınıza emin olabilirsiniz. Zamanında sevgililer az mı inci taşlı yüzüklerle sevdiklerine aşklarını itiraf ettiler. Her senenin modası olacak ve hiç bir zaman modasını yitirmeyecek olan yegane takı çeşitleridir incili pırlantalı ve elmas taşlı mücevherler. Özellikle son zamanlarda klasik tasarımlı takılar oldukça gözde olmaya başladı. Siz de mücevher kutunuza bir kaç tane ekleyin deriz.

Güzel kırmızı güllerin yanında parlak taşlı bir yüzüğe hayır diyebilecek bir kadın tanımıyorum. Sevdiğinizi söyleyemediyseniz benden tavsiye kırmızı güller ve gözleriniz kadar parlayan yüzükle birlikte neden olmasın sevgililer günüde yaklaşmışken….

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.