Mooda ve Son Trendler

İçinizi Isıtacak Bir Ten

  • 30 Nisan 2012
  • İçinizi Isıtacak Bir Ten için yorumlar kapalı
  • 2.994 kez görüntülendi.
İçinizi Isıtacak Bir Ten

Türkiye’nin önde gelen içgiyim firmalarından olan Ten, merakla beklenen ürün gruplarıyla en çok tercih edilen çamaşır markasıdır. Farklı beden ve yaş aralığına özgü ürün çalışması yapan Ten, Kolleksiyon, çalışmalarında kişilerin genel özelliklerine uygun rahat çalışmalar yapmayı ilke edinmiştir.

Günün her saati için kullanımlarda kişilere özgürlüğünü hisettiren değişik kesimlerle tasarladığı parçalar bulunuyor. Tasarımları zengin aksesuarlarla hareketlendirip zenginleştirmekten çekinmeyen tarzla sezona imza atmaktadır.

Geçmişin izlerini yansıtan bohem ve romantik halini bugünün modern ve bir o kadar da cesur hatlarla birleştiren dikkat çeken bir tarz yaratmıştır. Sezon çalışmalarında hoş detayların teninizde hayat bulduğu çoşkulu bir koleksiyon sunar.

Özgür Kadının Markasıdır Ten.


Rahat İç Giyim İçin Kadınların Tercihi her zaman Ten Çamaşır Olmuştur.

Renkli Takımlar Özellikle Genç Ruhların tercih Olmuştur.

Dantel saten birlikteliğine önem veren bunu minik aksesurlarla hareketlendirmekten kaçınmayan renkli alternatifler de bulunmaktadır.
iç üst giyimde straplez ve seffaf modellerin rahatlığıda özellikle yaz aylarının en tutulan modelleri olmaktadır.


Lohusa içi giyim ürünleri konuşunda seçenekler sunmaktadır.

Kaliteli dikiş ve dikiş aksesurlarını kullanan ve bu konuda asla kalite ödünü vermeyen Ten sağlıklı iç giyim ürünleri ilkesini yıllar boyunca tekrar tekrar yenilemektedir. Ten bayanların beklentilerini boşa çıkarmamıştır.

Toparlayıcı sütyen, küçük göğüslüler için hafif ürünler dikişsiz kilot modelleri ve bunun gibi bir çok ürün sunmaktadır.

1956’dan bu yana Uygun fiyat ve kalite ile, Ten İstanbul Yenibosna’da bulunan Fabrikası ve fabrika satış mağazasıyla hizmet vermektedir.

Bir çok noktada bulunan satış mağazaları ile ürünlerinin hepsine ulaşabilirsiniz.

Şafak…