Mooda ve Son Trendler

Pastel Tonlu Abiye Elbise Modelleri

  • 23 Nisan 2014
  • Pastel Tonlu Abiye Elbise Modelleri için yorumlar kapalı
  • 8.463 kez görüntülendi.

Pastel Tonlu Abiye Elbise Modelleri
Tarık Ediz imzalı bir çok modelin bir arada olduğu pastel tonların ağırlıkla kullanıldığı birbirinden şık abiye gece elbiseleri ile yeni bir galeride yiniden sizlerleyiz arkadaşlar..
Davetle artık başlamak üzere havalarda ısındı sizlerde bir çok yere davet edilecek ve katılacaksınız yada bizzat kendiniz davetler organize edeceksiniz.. Bu yüzden sizlerle birbirinden şık sade ve pastel tonların kullanıldığı sezon abiyelerini göstermek istedik.. pudra pembeler pudra şeftaliler kremler uçuk sarılar ve beyaz renklerin hakim olduğu abiye elbise modellerine gelin birlikte bir göz atalım mı..
İlk modelimiz saten kumaştan tasarlanmış, pembe tonların hakim olduğu ön kısmı bele kadar işlemeli yarım kollu, alt tarafı dar aşağıya doğru inen, tül detaylı şık bir gece elbisesi..
İkinci modelimiz pudra şeftali tonlarında göğüs kısmı bele kadar dantel işlemeli, belinde kuşağı ve alta doğru kabarık şık tül ve kumaşın kullanıldığı bir model oldukça sade bir şıklıkta..
Bir diğer modelimiz ise saten kumaşın kullanıldığı balık etekli ön ve arka kısmı tül ve incilerle işlenmiş arka belin bitiminde şık fiyongu ile dikkat çeken asil bir gece elbisesi..
Uçuk pembe görünümü ile straplez kısmı drapeli şık bir elbiseyide yine galerimizde görebilirsiniz..
Yine pembe tonların hakim olduğu kolları tül işlemeli göğüs kısmı drapeli aşağı doğru genişleyen gece elbisesi ve daha fazlası galerimizde..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.