Mooda ve Son Trendler

Modern Gelinlikler

  • 10 Haziran 2014
  • Modern Gelinlikler için yorumlar kapalı
  • 7.455 kez görüntülendi.

Modern Gelinlikler

Modern tasarımları ile 2014 model gelinlikler yeni evlenecek hanımlar için galerimizde sizlerin beğenisine sunmak üzere yapıldılar, umarım o önemli gününüzde bizde sizlere bir parça da olsa yardımcı oluruz..  Gelinlik seçmeden önce dergiler karıştırılır gelinlik sitelerinde dolaşılır ve bir model bulmak için araştırma yapılır en akıllıca yöntemde budur zaten.. Bu mutlu gününüzde en önemli ayrıcalıklardan biride araştırmadan ve vücudunuza uyacak modeli öncelikle araştırmalı sonra karar vermelisiniz çok beğendiğiniz bir model illa size yakışacak diye bir kaide yoktur bu yüzde seçiminizi çok iyi yapmalısınız.. diye bir kaç bilgi verdikten sonra şimdide modellere bir göz atalım.. Örneğin ilk modelimiz,  uzun kollu dantel dar işlemeli duvaklı şık ve alımlı asil gelinlik modeli arka derin yırtmacı ve sırt dekoltesi  ile mutlaka ilginizi çekecektir, gelinliği önden ve arkadan görüntüsünü galerimizde görebilirsiniz.. Kayık yakalı dantelli uzun kollu duvaklı balık etekli şık ve alımlı gelinlik modeli uzun boylu gelin adaylarımız için çok hoş bir model..

Arkası ve önü V tül dekolteli bustiyer kısmı drapeli alt kısmı kabarık kuyruklu duvaklı gelinlik modeli çok asil ve alımlı bir model yakından inceleyebilirsiniz.. Balık etekli modern işlemeli kolları tül ön fiyongu gelinliğe farklı bir boyut katmış farklı bir gelinlik modeli de ilgi çekici.. ve diğer modeller galerimizde..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.