Mooda ve Son Trendler

Yeni Sezon Gelinlikleri

  • 23 Nisan 2014
  • Yeni Sezon Gelinlikleri için yorumlar kapalı
  • 3.348 kez görüntülendi.

Yeni Sezon Gelinlikleri
Düğün mevsiminin yaklaşması ile birlikte gelinlerimizi tatlı bir heyecan sarmakla birlikte yeni modeller konusunda fikir edinmek için arayışlar başlamıştır eminim.. Bende sizlere özellikle yabancı firmaların yeni modellerini araştırarak bir araya getirdim ve sizlere de yardımcı olmak istedim..
İlk modelimiz tek omuzlu olarak görülen gümüş renkli simli bir askı takılmış olan straplez bir gelinlik modeli üst kısmı bacak başlangıcına kadar dar olan bu gelinlik modeli alta doğru volanlaşıyor ve gögsün sağ tarafına gümüş renkli işlemesi ile dikkat çeken şık bir gelinlik modeli..
Bir diğer modelimiz kol kısımları tül işlemeli yine bacak başlangıcına kadar dar ve sonrasında volanlaşan işlemeli şık bir gelinlik modeli..
Bir diğer modelimiz straplez bustiyeri ve bel kısmı gümüş işlemeli arka sırt kısmında tül ve şık bir fiyonk kullanılmış satenden yapılmış hoş bir model..
Bir başka dikkat çeken modelse tek omuzlu omuz kısmı tülden yapılan isterseniz takmayadabileceğiniz üst kısmı dar alt kısmı kabarık balık etek görünümündeki gelinlik trendi..
Askılı olarak tasarlanmış fakat kollara tül detayı ile şekillendirilmiş güpürlü şık bir model.
Duvaklı balık etekli göğüs kısmı simlerle işlenmiş bel kısmı kuşaklı ve fiyonk detaylı şık dantel işlemeli bir model daha oldukça dikkat çekiyor.
Sizler bence galerideki birbirinden güzel modellere bir göz atın derim..
Mutluluklar~~

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.