Mooda ve Son Trendler

Yeni Trend Saat ve Bileklikler

  • 01 Şubat 2015
  • Yeni Trend Saat ve Bileklikler için yorumlar kapalı
  • 12.698 kez görüntülendi.

Yeni Trend Saat ve Bileklikler

Aksesuar olarak kullandığımız olmazsa olmazlarımız arasında yer yer alan bileklikler ve saatler kıyafetlerimizi tamamlayan en büyük unsurlardandır.. Bu yüzden bizde sizlere bu konuda fikir vermek amacı ile sizler için harika saatler ve bilekliklerle dolu bir galeri hazırladık.. Gösterişli ve çok şık olan bu aksesuarları giyiminizi tamamlamak için kullanabilirsiniz..

İlk modelimiz taşlarla tam tur halinde tasarlanmış şık bir bileklik ile yine sarı altın renkli taşlarla bezeli çok şık bir saat, gösterişli ve alımlı bir diğer saatimizde renkli taşlarda görebilirsiniz.. Turkuaz kadranı ile altın renkli saat ve uyumlu bilekliği, zincir şeklindeki bilekliği vidalı be-ilekliği ile kombinlenen yine şık bir saat, çivi ve vida şeklindeki bileklikler taşlı bileklikler içinde ışıldayan başka bir saat modeli, siyah kadranlı çiçekli şeklindeki saatin etrafı taşlarla süslenmiş ve siyah taşlı bir bileklikle kombinlenmiş, içi ve dışı abartılı şekilde taşlarla süslü abiye şık bir saat modeli, içi dışı ve kordonu tamamen taşlarla kombinlenmiş oldukça görkemli saat, yine taşlı içinde eyfel kulesini görebileceğiniz saat, düz sade ve taşlı gümüş renkli saatler, rolex gümüş ve altın renk karışımlı saat ve bileklikler, Michael Kors taşlı saat modelleri ve daha fazlası için galerimizi ziyaret edebilirsiniz..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.