Mooda ve Son Trendler

Ten Gecelik Sabahlık ve Pijama Modelleri

  • 20 Mayıs 2012
  • Ten Gecelik Sabahlık ve Pijama Modelleri için yorumlar kapalı
  • 3.428 kez görüntülendi.
Ten Gecelik Sabahlık ve Pijama Modelleri

Firmanın kendi tasarımları arasında diğer çeşitlerden ziyade  gecelik en ön sıralarda yer almaktadır. Kalite rahatlık ve sağlık açısından tam bir bütünlük oluşturan Ten gecelikleri, kadınların en önemli tercihleridir. Özellikle Ten denildiğinde, bu güne kadar markaya duyulan güven sebebiyle konusunda söz sahibi bir firma olmuştur. Firma çalışmalarında önem verdiği çeşitliliğiyle de tercih nedeni olmuştur. Renkli ve desenli parçalar üreten, cesur tercihler yapmayı seven kadınlar, tercihi gecelik değilde pijama olan kadınlara, kadar her kesimden bayanın aradıklarını hiç çekinmeden onlara sunmaktadır.

Genel anlamda her ne kadar iç giyim firması olarak anılsa a ürün çeşitliliği dikkatlerden kaçmamaktadır.  Kişiye özel ihtiyaçları düşünerek
bireyin yaşayacağı rahatlığı aynen vermeye çalışmaktadır.

Parçalı tasarımların yanı sıra tek parça tercihlerde üreten Ten firması, bu güne kadar müşteri ilişkilerinde tek taraflı düşünmediğini hep göstermiştir.

Bir çok bayanın ilk aklına gelen marka olma özelliği firmanın bu güne kadar sağladığı güvenden kaynaklanmaktadır.
Sadece günlük gece kullanımlarını amaçlamayan, özel günler ve çeyiz amaçlı da alınan ürünler, yıllarca her bayanın dolabında olacaktır.

Ürünler de Penye, saten, kumaş, dantel tercihli modeller üretilmektedir.  Ayrıca beden tercihi, uzunluk ve kısalık tercihleri her kadın için farklı olduğundan bu konu üzerinde de hassasiyetle çalışılmaktadır. Yıllarla beraber değişen zevkler uygun modelleri ile de dikkat çeken firma, kadınların iç dünyasını şıklığının, artık bir ihtiyaçtan çok moda olduğunu benimseyerek kabullendirmiştir.Kadınların genelde bu konuda tarz olarak çeşitlilik yapmaları firmanın bu konudaki üretimine de yansımıştır.

Seksapalitesi yüksek ürünler tasarlamaktan geri kalmayan, olagan üstü şık renklerle oluşturulmuş tasarımlara imza atmaktadır.

Sabahlık modelleri ise genellikle kombin özellikte olarak tasarlanmış ama takım olarak üretilen modellerde yok değil.

Şafak..