Mooda ve Son Trendler

Steve Madden Ayakkabı

  • 11 Haziran 2012
  • Steve Madden Ayakkabı için yorumlar kapalı
  • 3.027 kez görüntülendi.
Steve Madden Ayakkabı

Prestij sözünü en çok hak edenler arasında gelen steve Madden markası, bir çok ünlünün tercihi olmaktadır. Yarattığı inanılmaz şık ayakkabılar ile kendi sınıfının en iyisi diyebiliriz. Dünya Markası olması ve trendi yakalamış olması, markanın modellerine yansımıştır.

Ayaktaki uyumu, kalıp rahatlığı, markanın en önemli özelliğidir.
Bir Amerikan Ayakkabı tasarım firmasıdır. Steve Madden milyonlarca kadına tarzı ile kendi bireyselliklerini ifade etme özgürlüğü tanımaktadır. Benzersiz tasarımları moda endüstrisine kazandırmıştır.


Genellikle kalkık burunlu ve platform modeller çalışan marka renk olarakta tek düze kalmamıştır. Bantlı yüksek topuklu ve platformlu modelleri bu yılın en çok tercih edilen moddeleri olmuştur. İnce ve yüksek ökçeleri modellerle son derece uyumlu birleştiren ve bu konuda kendi tarzını oluşturmuştur.

İlk görüşte kendini belli eden son derece şık ayakkabılar üretmektedir.
Ayrıca bantlı ve dolgu topuklu modelleri kendine özgü tasarımları ayakta çok hoş durmaktadır. Genellikle bayanların en çok tercih ettiği topuklu modelleri çeşitli ölçü ve kalınlıkta çalışmıştır.


Her ortamda şıklığınızla göz doldurmak istiyorsanız size yakışır bir modeli muhakkak vardır. Modellerinde kullandığı aksesurlarda göze hitap etmektedir. Genel tercihi zımbalı ve bantlı olmaları bu yılın trendini de belirlemiştir.
İstanbul Kanyon alışveriş, capacity alışveriş merkezinde ve bağdatcaddesinde satış mağazaları bulunmaktadır.Ankara Anka Mall alışveriş merkezinde İzmir alsancakta, Eskişehir Espark’ta Mersin Mersin Mall olmak üzere Türkiyede seçkin alışveriş merkezlerinde ve mağazalarında satılmaktadır. Bugün, Steve Madden markası, bir yaşam tarzını temsil eder. Steve Madden, her zaman geleceğe doğru bakmakta ve yeni tasarımlarına her yıl yenilerini ekliyerek Bir fenomen olduğunu kanıtlamaktadır.

Şafak…