Mooda ve Son Trendler

Yağmur Botu Modelleri

  • 18 Ekim 2011
  • Yağmur Botu Modelleri için yorumlar kapalı
  • 4.012 kez görüntülendi.
Yağmur Botu Modelleri

Yağmurların sürekli yağdığı şu günlerde ayaklarımızı korumaya almamız şart oldu desek yanlış olmaz, tüm ülke genelinde aniden bastıran soğuk hava ve yağışlı hava alternatif seçenekleri hayatımıza geçirmemize neden oldu ve bu yağmurlarla baş edebilmenin bir çözümü olarak da yağmur botları devreye girdi, geçen kış başlangıcında da oldukça sükse yapan bu botlar türlü desen ve modelleri ile artık vitrinlerdeki yerini aldı ve bizde bundan istifade etmek için botla bakmaya başladık, sizler için yaptığım araştırmalar neticesinde karşıma çıkan ve beğendiğim modelleri sizlerlr de paylaşmak istedim ki fikir edinebilesiniz diye..

Renk ve desenlerindeki çeşitlilik beğenmekte zorlanacağımız anlamına geliyor olsa da sade ve tek renk seçeneklerini de her türlü giysimiz ile kullanabiliriz.. Çeşitli renklere sahip olan botları da aslında düz renk kıyafetlerimizle kullanabiliriz..

Seçim sizin, ben modelleri göstereyim sizlere sizde tercihinizi yapın…Tarzınızı belirleyin ve ayaklarınız koruyun..

Nihals~~

 

Yağmur Çizmeleri, desenleri ile tam gençlerin gözdesi olabilecek tasarımları ile göz dolduruyor..

Yağmur Botu Modelleri,bu modeller ile hem şık görüneceksiniz hemde ayaklarınız yağmur suyu görmeyecek..:)

Nine West Yağmur Çizmeleri, ünlü markaların yağmur botlarını kullanmak istiyorsanız size en yakın mağazasına uğrayabilirsiniz..

Hunter Yağmur Botları, deri çizmelerden bir farkı yok gibi görünüyor özellikle siyah çok şık…

Burberry Yağmur Botları, geçen sene nisan yağmurlarında başlattığı tasarımlarına bu yıl da yer verip yeni modeller eklemiş ve çizgisini yansıtan deseniyle…