Mooda ve Son Trendler

Alımlı Şık Modern Gelinlik Modelleri

  • 08 Haziran 2014
  • Alımlı Şık Modern Gelinlik Modelleri için yorumlar kapalı
  • 4.373 kez görüntülendi.

Alımlı Şık Modern Gelinlik Modelleri

Gelinliklerin bu sezon için hazırlanmış en şık modelleri ile sizlerleyim.. İlk modelimiz sırt kısmı tül dekolteliduvaklı ve kuyruklu alt kısmı hafif kabarık çok şık ve alımlı genç kızların rüyası olabilecek şıklıkta bir model olarak göz kamaştırıyor.. İkinci modelimizde harika bir model yine sırt kısmı tül ve işlemeli düşük omuzlu ince askılı kemer kısmı işlemeli kabarık şık bir gelinlik modeli olarak evlenecek hanımların gözdesi niteliğinde hoş bir model..

Bir diğer modelimiz ise ön kısmı V dekolteli üst kısmı dantel işlemeli arkasındaki kocaman fiyongu ile dikkat çeken kabarık ve kuyruklu bir model.. Tafta kabarık olan gelinlik modeli ise çok şatafatlı üst kısmı taş işlemeli eteklerine minik taşlarla bezenmiş  gösterişli bir model modeli.. Straplez olarak tasarlanmış drapeli bustiyer kısmı ve etek uçları işlemeli çok hoş bir model daha..

Sırt kısmı transparan iddialı bir model giymek cesaret isteyen cinsten, ha tabi birde vücuduna güveneler için ideal bir  model.. Yine straplez bustiyer kısmı transparan ve işlemeli modeli de galerimizde görebilirsiniz.. Straplez kabarık katlı bir model yine gösterişli ve şık ve alımlı bir model..

Yine ince askılı ve çok gösterişli taş işlemeli bir başka gelinlik modelini yakından inceleyebilirsiniz.. Tül ve işlemeli kolları ve sırt dekoltesi ile dikkat çeken gelinlik modeli ve daha fazlası için galerimize göz atabilirsiniz..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.