Mooda ve Son Trendler

Tiffany Erkek Giyim

  • 01 Haziran 2012
  • Tiffany Erkek Giyim için yorumlar kapalı
  • 3.322 kez görüntülendi.
Tiffany Erkek Giyim

Tarzının değişik olması, yeni imaj yaratmak isteyen erkek müşterilerine sunduğu zengin seçenekler ile modanın öncülüğünü yapmaktadır. Günlük seçeneklere uygun olarak değişik saatlere uyarlanabilen kıyafet seçenekleride Tiffani tarzının üstünlüğüdür.

Modayı yakından takip eden erkeklerin seçeneği olmuştur.
Mağazalarında bulabileceğiniz bir çok ürün ile sıkıntı çekmeyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Bir çok açıdan kendini hep ilkler arasında yapan unsurları bünyesinde toplamayı hep başarabilmiştir. Casual giyim olarak markanın önemi Tiffany ile daha iyi anlaşılmaktadır.
Gömlek desen, renk, ve model anlayışı kendinizi hem iyi hem de rahat hissettirecektir. Bir markada olması gereken tüm özellikleri kendi ürünleyip harmanlayabilmiş bir markadır.

Baskılı tişörtler ile havanız yerinde:):)

Spor giyimden hoşlananlar için ideal..


Denim seçeneklerindeki görsellik, kapri ve basic t-shirt seçenekleri ve tümünün birbiriyle kambine edilebildiği bir kreasyon sunmaktadır.Örme ürünlerde ki renkler tüm alt gruplarıyla birebir uyumlu ürünlerdir.


Genellikle gri siyah lacivert olarak tercih edilen erkek renklerini daha soft bir yaklaşımla farklı tonlarla kullanarak yeni bir anlayış benimsetmiştir. Kıyafetlerde yer yer görülen armalar ve işlemeler kılasik sayılabilecek bir gömleği birden başka bir havaya bürümüştür.


Tiffaniy ayrıca ayakkabı ve arkek aksesurlarında da zengin alternatifler sunmaktadır.


Erkek kreasyonlarında da uygulanan lisanslı ürünler renkli ve bir o kadar da şık tasarılardan oluşmaktadır.
Yaz için düşünüldüğünde şortlar ve parmak arası terlikler renkleri bakımın dan tam da yaz ve deniz havasında…
Doğal olamayı ama erkeğin asi ruhunu tamamlayıp yansıtan bir çok ürünle kendini sürekli yenileyen tiffany de aradığınız ürün mutlaka vardır.