Mooda ve Son Trendler

Keyifli Sporlar Koşu Yapmak

  • 10 Kasım 2011
  • Keyifli Sporlar Koşu Yapmak için yorumlar kapalı
  • 2.722 kez görüntülendi.
Keyifli Sporlar Koşu Yapmak

Güne başlamanın en iyi yolu : Spor yapmak

Sabahları güne koşu yaparak başlamakla kendimizi daha iyi hissederiz, günümüz daha iyi ve daha zinde ve performanslı geçer…. Sporcuyu harekete geçirecek daha iyi hissetmek isteyen herkes için bir kaç tüyo bulabilirsiniz bu yazımda ..

Özenle tasarlanmış aksesuarlar, antrenmanları kolaylaştıracak spor ürünleri ve hatta keyifli bir koşu sırasında MP3 önerileri ile keyifli bir spor sabahı sizinle olabilir…

Spor giysiler bedeninize tam uyumlu tasarlanmış giysiler olmalıdır, salonda  antrenman yaparken veya koşu yaparken aynı giysileri kullanabilmelisiniz.. Giydiğiniz giysi bedeninize tam oturduğunda, işlevini tam olarak yerine getirir ve size istediğiniz rahatlıkta hareket özgürlüğü sunar. Giysiniz yaptığınız spora ve size uyum sağlamalıdır ki spor yapıyor olmalısınız..

Sporda yüksek performansa, ancak beden ısınız sabit olduğunda ulaşılabilirsiniz, kullanacağınız özel kumaş hızla buharlaşmalı ve bedenden nemi uzak tutmalıdır ve nefes alma özelliğine sahip olmalıdır.. Beden ısınızı ayarlamak içinse Klima Tec kumaşlar tercih edilmeli, seçtiğiniz ürünün bu özelliği sayesinde, bedendeki en yüksek ısının oluşum bölgeleri saptanır ve mevcut ısı oluşumlarına ideal şekilde uyum sağlar. Uygun şekilde ve uygun yerlere konumlanmış havalandırma bölgeleri ile kendinizi de rahat hissedersiniz..

Spor yaparken tişört, tayt, spor eteği, mont, çorap ve eşofman altı, ayakkabı satın alabilir hava koşullarına göre istediğinizi tercih edebilirsiniz ama unutmayın ki seçeceğiniz ürünleri bir spor mağazasından temin edin ve spor yapmaya elverişli ürünler seçin yaptığınız spor amacına ulaşsın..

Ayrıca antrenman saati kullanabilirsiniz ve kalori takibinizi, adım sayınızı, koştuğunuz mesafeyi ve süresini bu saatten görebilirsiniz.. Mp3 ünüzün kulaklığını da takın kulağınıza haydi koşuya ve sağlığa..

Keyifli Sporlar:)

Nihals~~