Mooda ve Son Trendler

Eski Düğmeler

  • 27 Ekim 2011
  • Eski Düğmeler için yorumlar kapalı
  • 3.430 kez görüntülendi.
Eski Düğmeler

Düğmeden ne yapılır demeyin. Evinizin her köşesine farklı temalar yaratacağınız objeler eski elbiselerinizin düğmelerinden yaratabilirsiniz.

Sepet yapımı: Sepet, silikon ve renkli düğmeler. Yapacağınız sadece Sepetinizi köşelerine vereceğiniz dondurma şekline, silikonla düğmeleri yakıştırmak. Çok amaçlı konsept sepetiniz. Masanızı süsleyen şık bir ekmek sepeti olarak düşünebirsiniz.

Rüzgar Gülü: Huni misina hasır parçaları silikon ve düğmeler. Huninizi silikon  yardımıyla hasır parçaları ile kaplayın, misinaya istediğiniz kadar düğmeleri dizin, uç kısmını ise nazar boncuğu ile kapatın. Hazır olan huninin, eşit aralıklarla kenarlarına misinaya dizdiğiniz düğmeleri bağlayın ve  terasınızın en güzel köşesini süslesin.

Yastık: Kot kumaşı, keten kumaş iğne iplik ve konseptimize uygun renkli düğmeler. Belirlediğiniz bir modeli kot kumaşınızın üzerine çizin ve uygun renkteki düğmeleri kumaşa dikin. İki farklı kumaşı  da birleştirerek İstediğiniz ölçüde dikin. Teras koltuklarınıza bu şekilde değişik bir hava yaratmış olun.
Runner: modelinize uygun renkte düğmeler, kumaş runner, iğne iplik. Belirlediğiniz deseninize göre düğmelerinizi kumaşın üzerine dikin eski düğme kullanırsanız ekonomik olarakta kar etmiş olursunuz. Lezzetli sofralarda sevdiklerinize süpriz yapabilirsiniz.

Durmayın yaratıcılığınızı konuşturun.

Rüzgar gülünden, runnere, yastıktan , ekmek sepetine, tişörtlere farklik katmaya kadar her yerde ekonomik ama hiç görülmemiş tasarımlara imzanızı atabilirsiniz.

Nerelerde kullanacağınızın sınırı yok.

Sadece sizin görsel zevk ve becerinize kalmış. Bir kaç kolay uygulama da benden size. Örnek olması açısından küçük fikirler…

Rengarenk Düğmelerle Neler Neler Yapılmazki.

Birbirinden Farklı Modellerle Eski Düğmelerinizi Değerlendirin.

zp8497586rq