Mooda ve Son Trendler

Çilek Mobilya’nın kokusunda davet var..

  • 21 Ekim 2011
  • Çilek Mobilya’nın kokusunda davet var.. için yorumlar kapalı
  • 3.507 kez görüntülendi.
Çilek Mobilya’nın kokusunda davet var..

İsminde, kokusunda, tasarımında hep bir yaramazlık beklediğim Çilek Mobilya, piyasaya girdiği günden itibaren yarattığı modelleri ile,
çocuk ve genç odası takımları ile piyasada en beğenilen tasarımlara imza atmaya devam ediyor. İlk kuruluşunda tasarım odaklı kurulan bir firma iken;
genç ve çocuk için yapılacak yatırımların doğruluğunu farkederek, yapmak istediklerinin bu olduğuna kadar vererek, çocuk ve gençleri bu harika odalarla buluşturmuştur.

Üstelik estetik anlayışıyla bezenmiş tüm tasarımlar görülmeye değer.Renk seçeneklerinde daha çok canlı renkleri tercih eden Çilek Mobilya, kırmızı, mavi, sarı, kız odaları için ise; lila ve bej renk seçeneklerine sahip.

casino online wp-image-3037″ title=”çilek genç odası” src=”http://www.trendce.net/wp-content/uploads/2011/09/çilek-genç-odası.jpg” alt=”” width=”480″ height=”589″ />

Yeni gelecek bebeğinize düşünebileceğiniz en şirin modeller, emin olun ki Çilek Mobilyada..


Dar mekanlara alternatif çözüm ranzalı modeller olabailir.

Genellikle onların ilgi ve isteklerine uygun olarak yapılan arge çalışmaları,göstermektedir ki; bir konu üzerinde yapılacak çalışmalar sonucunda mükemmeliğin nasıl yakalandığının ip uçlarınıda veriyor bizlere.

Renkleri gençlerin ruhunu yansıtıyor.

Çilek Mobilya yurt içi de ve yurt dışında sayısız mağazaya sahip olma özelliği ile, uluslararası bir firma olma özelliğine sahiptir.
Satış ağına verdiği önem kadar satış sonrası kurulum ve montaj işlemleri, ücretsiz adrese teslim nakliye Çilek Mobilya avantajlarından sadece bazılarıdır.

Bebeklere ihtiyaçlarını karşılayabilecek fonksiyonel odalar üretmektedir.

Son derece dayanıklı, kaliteden ödün vermeyen, son derece dayanıklı, ileri güvenlik standartlarına uygun olarak üretilen Çilek Mobilya, yüksek güvenlik ve kalite belgesine sahiptir.

Favori takımlarından biriside arabalı modelidir. Odaya kattığı serüvenci ruhu yaşanmaya değer.

Şafak..