Mooda ve Son Trendler

İstikbal Çift Kişilik Nevresim Takımları

  • 13 Mart 2012
  • İstikbal Çift Kişilik Nevresim Takımları için yorumlar kapalı
  • 5.084 kez görüntülendi.
İstikbal Çift Kişilik Nevresim Takımları

Nevresim takımları özellikle de çeyizlerin en özen gösterilen parçasıdır.  dantellisi, fistolusu, beyaz iş yapılmış olanı, renklisi, çeşit çeşit,  renk renk… İnsana düşlediği desen ve renklerle bezeli bir oda nasıl  huzur vermez ki..

Eskilerde çarşaf daha gözdeydi yorganlar genellikle kılıflara dikildiği için pek nevresim takımları kullanılmazdı. Gelişen ve değişen zamanla beraber kolaylıklar hep bizim yanımızda olmuştur. Tıpkı Nevresim Takımları gibi..

Söz konusu nevresim takımı olunca,  kendim bizzat kullandığım için İstikbal Nevresim takımlarını  kesinlikle önerebilirim. Renk bozulması yada kumaşın eni ve boyu arasında çarpılma, kumaşta tüylenme asla olmaz. En dikkat edilen noktadır ki, bazen hüsrana uğrayabiliyoruz.

Ama istikbal markası her konuda olduğu gibi bu kalite konusunda asla taviz vermemektedir. geometrik desenler, çiçekler, odalarda şahaneler yaratmak için var olmuşlar gibi…Hele kullanılan canlı renkli nevresim takımlarına bayılıyorum. Favori rengim genelde turuncu gibi canlı ve onunla uyumlu renkler olduğu için İstikbal Nevresim Takımları bir kat daha değerli  benim için.

Çarpıcı renk ve desenler İstikbal Nevresim Takımlarında..

Zıt renklerin çarpıcı uyumu İstikbal Nevresimlerinde Göze çarpar..

Exclusive ve dreamland  serisi nevresim takımları..

Soft ve koyu renk desenlerinin muhteşem uyumu..

Ölçü ve ebatları tüm çift kişilik yatak boyları için ideal ölçülerde üretilmiştir. Torba nevresim 200 x 220 ölçülerinde Çarşaf ise, 240 x 260 ölçülerinde yastık kılıfları 50 x 70 ölçülerinde ve en ideal ölçülerdir. Battal boy üretimi yapılan nevresim takımları da vardır.

İstikbal nevresim takımları Saten ve pamuklu olarak üretilmiştir.

Zengin desen seçenekleri, zevkinize uygun,  istikbal satış noktaların da mutlaka vardır. Yanlız tüm renklerden bahsederken sade şıklıktan hoşlananlar içinde seçenekler mevcut. Bir çok seri adı altında sunulan ürünleri bulunmaktadır.

En çok tercih edilen renklerle üretilen kumaşlara sarılıp uyumak İstikbal mevresim takımlarıyla mümkün.

İhtiyacı olanlar, yeni evlenecekler, artık eskilerden sıkıldım değişik desenler üzerinde uyumak istiyorum diyenler hepiniz için bir İstikbal Nevresim muhakkak vardır.  İstikbal Mağazalarına uğramadan sakın karar vermeyin.

Şafak..