Mooda ve Son Trendler

Yataş Yatakları

  • 29 Mart 2012
  • Yataş Yatakları için yorumlar kapalı
  • 5.019 kez görüntülendi.
Yataş Yatakları

Uykumuz gelince aklımıza gelen yatağımız, aslında bütün sağlığımız için en önemli rolü oynar.
Sabah uyandığında Rahatsız olan bir insanın vereceği tepki hiç hoş olmayacağını hepimiz tahmin edebiliyoruz.
Zaman zaman bizlerinde yaşadığı bu uyku sorunu çok farklı psikolojik etkiler yoksa, genellikle rahatsız bir yataktan kaynaklanır.


Yatak konusun da daha seçici olmamız gerekiyor.

Hayatımızın kaç yılının uykuda geçtiğini düşünürsek, Yattığımız yatağın çok öenmli olduğunu anlamış oluruz. Yoğun iş saatleri, ayakta geçen zaman, trafik, derken birde üzerine kalitesiz uyku düzeni eklenince, iskelet sistemimize en hızlı kötü etki yatak ile olur. sağlıksız koşullarda oluşmuş duruş bozukluğu iskelet sisteminde başlangıçta ağrı, ilerleyen dönemlerde eğrilmeler olarak kendini gösterir. Bu konuda en büyük iş yatak seçimine düşüyor.


Uyku kalitesinde yatağın önemi çok büyüktür.

Yataş bu konuda kişilerin uyku dengesini ve kalitesini düşünerek ürettiği ergonomik yapılı yatakları ile, size asla kötü yatış şekli sağlamamaktadır. Sağlam yay kalitesi, yatakta yatış şekline bağlı olarak önemli rol oynar. Özellikle bel ve sırt bölgesi için önemli olan yay sistemini Yataş yataklarında kullanmaktadır.
Vücut şeklini alması yatağın diğer önemli noktasıdır.


Rahat ve konforlu yataklar üretilmektedir.

Yataş yataklarla bu rahatlığı hissedeceksiniz. 1976 yılında kurulan firma günden güne yenilenerek arz talep ilişkisini dengeli bir biçimde uyarlamıştır.
Yataş yeniliklerinden biriside Amerikan Teknolojisi olan “sleep to live teknolojisini” Türkiye’ye getirmiştir. Çevreye duyarlı hammadde kullanmaya özen gösteren


Yataş talep ve beklentilere uygun kaliteli ürünler üretmektedir.

090 x 190 ölçüsünden başlayarak çeşitli aralıklarla 200 x 200 ölçülerine kadar yatak bulmak mümkün.
Yataklarda kullanılan kumaşına göre yazlık ve kışlık taraf bulunmaktadır. Ayrıca antibakteriyel olmaları sağlık açısından alerjik reaksiyonlara neden olmamaları açısından çok önemlidir.


Yataş nem tutucu özelliği olan yataklar üretmektedir.
Yatak değiştirme kampanyalarına öncülük eden yataş fiyat seçeneklerinde uygun ödeme olanakları sağlamaktadır. 296,00 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.
Ölçü kumaş ve teknik özelliklerine göre fiyat seçenekleri 1360,00 TL aralığına kadar satılmaktadır.