Mooda ve Son Trendler

Evini Dekore Edenlere Akıllı Öneriler

  • 20 Ekim 2013
  • Evini Dekore Edenlere Akıllı Öneriler için yorumlar kapalı
  • 7.337 kez görüntülendi.
Evini Dekore Edenlere Akıllı Öneriler

1- Yaşayan evler yapmaya özen gösterin..

2- Dekorasyon dergilerindeki kombinasyonları inceleyin.. Hoşunuza gidenleri hayata geçirmeye çalışın.

3- Renk kullanmaktan korkmayın, hangi renk neyle  ile uyar diye fazla düşünmeden kendi ahenginizi yaratın.. Hangi rengi seviyorsanız ve ön plana çıksın istiyorsanız o rengi rahatlıkla kullanın ve kararsız kalmayın, içinde siz yaşayacaksınız netice de içinize sinsin..

4- Sıcak bir ev için hayvan beslemeyi deneyin; eğer izin veriliyorsa ve siz hayvanlardan hoşlanıyorsanız..

5- Steril olmamaya özen gösterin, biraz eskilik doğallık getirir ve otantik bir hava yaratır..

6- Hobileriniz ön planda tutun. Resim tablo ve heykeller kullanın. Bu tarz zevkler evin karakterini yansıtır ve daha modern ve şık bir havaya sokar..

7- Kullandığınız her şeyi küçük dokunuşlarla değiştirebilirsiniz.. Bana uygun değil deyip atıl duruma getirmek yerine beğeneceğiniz şekle getirmeye çalışın..

8- Mobilya atmak yerine yenilemeyi deneyin. Bu daha hesaplı bir yöntem.. Türlü aksesuarlarla kimi değişikliklerle havasını değiştirebilir, farklı örtülerle de farklılık yaratabilirsiniz..

9- İkinci el olan bir eşyanın malzemesinin dayanıklılığına ve kalitesine dikkat edin; bu onun değerini artıran en önemli unsurdur..

10- Arada sırada yaşam alanınızdaki eşyaların yerlerini değiştirmeyi deneyim oldukça farlılık katacağınızı göreceksiniz ve hoşunuza gidecektir…

Mutlu Kalın

Nihals~~