Mooda ve Son Trendler

Sevenhill Erkek Giyimi

  • 02 Aralık 2011
  • Sevenhill Erkek Giyimi için yorumlar kapalı
  • 3.553 kez görüntülendi.
Sevenhill Erkek Giyimi

Erkek modası olarak tercih edilecek ürünler, hem rahatlığı hem de renk kombinasyonları açısından bir çok alternatif sunmaktadır. Genellikle rahat kalıplarla çalışılmış ürünler sunan sevenhill, genç ve dinamik erkek ruhunu yansıtmaktadır. Özellikle casual giyim tarzını benimsemiş erkek koleksiyonlarında, denim ile uygun kombinasyonları hemen göze çarpmaktadır. Üst giyim ve tamamlayıcısı diğer aksesuarları ile şıklığı hemen farkettirir.

Renk dağılımları erkek stiline uygun tasarlanan parçalar, sade ama sportif bir tarz yaratır. Renk tonlarında mevsim özelliklerini dikkate alan sevenhill, modellerini zengin tutarak daha fazla tercih imkanı sunmuş oluyor.

Şehirli, şık, asi ruhu içinde barındıran enerjik çalışmalar yaratmaktadır.

Genel olarak günün her saatine uygun kıyafet ürettikleri erkek giyim tercihlerinde, kendine tarz yaratmış erkeğin, vazgeçmediği çizgilerden uzaklaşmadan çalışılmış modeller yaratmaktadır.

Sürekli kendisini yenilemesi diğer önemli bir özelliği…
Marka, giyimde benzer konseptlerden farklı bir yüz olduğunu kanıtlamıştır. Triko tercihleri de erkek giyiminin vazgeçilmez ağırlığını oluşturmaktadır.

Ayrıca gömlek ve s.shirt gibi seçimlerde oldukça fazla ürün, renk ve desen seçenekleri sunmaktadır. Kalite anlayışından
asla ödün vermeden yoluna devam eden sevenhill, esinlendiği erkek stili hep dikkat çekmiştir.

Ayrıca, giyim harici diğer tüm giyim aksesuarları içinde aynı hassasiyetle çalışmaktadır. Fiyatlar son derece makul tutulmuş olup, ödeme seçeneklerindeki çeşitlilikte alıcıya kolaylık sağlamaktadır. Türkiyenin bir çok yerinde açılmış olan mağazalardan tüm erkek giyim ürünlerine ulaşmak mümkün.

Şafak..