Mooda ve Son Trendler

Gelinlikler ve Gelin İçin Herşey

  • 24 Ocak 2015
  • Gelinlikler ve Gelin İçin Herşey için yorumlar kapalı
  • 21.554 kez görüntülendi.

Gelinlikler ve Gelin İçin Herşey

Birbirinden güzel seçenekleri bir araya topladığımız bu galerimizde ise gelinlikler, gelin buketleri, gelin ayakkabıları ve benzeri şeyleri bir arada görebilirsiniz..

İlk ürün olan gelin ayakkabılarının arka kısımları harika taşlarla süslenmiş özene bezene yapılmış nadir görülen şık gelin ayakkabılarına örnek olsa gerek..

Straplez gelinlik modelinde ise yaka süslemeleri çok şık ve dikkat çekici.. Farklı ve daha sade tarzda bir gelin olmak istiyorsanız bu tam size göre sade görüntüsü ve göğüs üzerine yerleştirilen broşu ile bir gelinlik size göre olabilir.. Mekanı süslemeleri çiçekleri ve aksesuarları ile bir mekan fikri yine galerimizde sizler bekliyor.. Yine bir mekan, davetiyesi, pastası, ç,çekleri mumları ve ayakkabısı ile özgün bir ortamı hayal edenler için galerimizde sizlerle..Saçlarınızı topladınızsa eğer şık bir saç aksesuarı da görebilirsiniz, bukleler halinde uzun bıraktıysanız eğer yine şık bir saç aksesuarı da görebilir saç hakkında fikir edinebilirsiniz.. Birbirinden şık saçları ve kullanılan aksesuarları içeren modellerde galerimizde mevcut.. Topladığınız saçınızda kullanabileceğiniz harika bir taç ise yine galerimizde tüm ışıltısı ile sizleri bekliyor..Simli harika bir ayakkabı tüylerle süslenmiş dikkat çekici.. Harika bir gelin buketi gelin çiçeksiz olmaz değil mi artık yapay ve sıradan çiçeklerin dışına çıkmak gerekli buda harika bir örnek..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.