Mooda ve Son Trendler

Sağlıklı Bir Cilt İçin Pembe Maske

  • 14 Nisan 2012
  • Sağlıklı Bir Cilt İçin Pembe Maske için yorumlar kapalı
  • 4.811 kez görüntülendi.
Sağlıklı Bir Cilt İçin Pembe Maske

Pembe maske ile cilt sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz mucizevi bir yöntem olan pembe maske rutin tedaviyle sizi bu dertten kurtarır. pembe maske aslında uzun zamandır var olan ama kendini son dönemde kanıtlamış olan mucize bir güzellik ürünüdür.

Tüm güzellik merkezlerinde konuyla ilgili bilgi ve tedavi alabileceğiniz bu yöntem, sizi mutsuz eden pürüzleri kısa bir sürede ortadan kaldıracaktır. İnanılmaz hızlı etki gösteren pembe maske tüm cilt tipleri için uygundur. Mevsimsel değişimlerin ciltte yarattığı sorunlar, nem kaybı, hassas cilt sorunu,lekelenme, Siyah nokta, sivilce, akne gibi sorunlarla baş edebilen onarıcı bir üründür.

Makyajdan kaynaklanan olumsuz izleri yok eder. 20’li yaşlardan itibaren her yaş grubu kadınlara uygulanabilen bir bakım yöntemidir. Yüz ve boyun bölgesine uygulanabilir bir maskedir. İçeriğinde Q10 elastin, A E ve F vitaminleri, demir çinko, selenyum bulunur.

Genç bir cilt için pembe maskeyi deneyin.

Ciltteki vitamin kolajen ve su kaybını dengeler.

Sahte ürünlere dikkat ediniz.

Bio molekül içerikli Pembe Maske uygulandıktan sonra kendiliğinden ısınıp 42 dereceye yükselerek sonrasında da 0 dereceye düşüyor. Bu esnada kişinin cilt sorununa uygun aktif bileşen maddeler, cilt dokusuna işleyerek 30 dakikalık bir bekleme süresinden sonra cilde yenilenme ve canlılık kazandırıyor.

Pembe Maske yüzünüzün şeklini alır.

Uygulamadan sonra maske kalıp halinden yüzden çıkarılmasından sonra işlem tamamlanmış oluyor.
Uygulanma süresi uzman kontrolünde yapılacak muayene sonucunda belirlenmelidir. Yine de en az 5 haftalık bir kür uygulanması tavsiye edilmektedir.
Piyasada sahteleri olmasından dolayı güvenilir yerlerden alınması yada yaptırılması gerektiğini unutmayın.

Şafak…