Mooda ve Son Trendler

Takma Kirpik

  • 18 Nisan 2013
  • Takma Kirpik için yorumlar kapalı
  • 6.183 kez görüntülendi.
Takma Kirpik

Gözlere en anlamlı ifadeyi kirpikler sağlar. kısa ve seyrek açık renk kirpikler bakışımızı ifadesiz kılar. Kadınların en büyük arzusu uzun dolgun ve kıvrık kirpiklere sahip olmaktır. Her duyduğu yöntemi neredeyse denemiş olan biz kadınlar, genellikle kısa çözümlerle kendimizi bir an olsun rahatlatırız.

Uzun zamandır herkesin gündeminde olan takma kirpik gerçekten bu konuda rımellerle yapılan çözüme göre daha uzun vade de kalıcılık sağlıyor. Estetik açısından oldukça hoş bir görüntü veren takma kirpikler, yüz güzelliği açısından önemli bir ayrıntı oluşturuyor. Pratik bir çözüm yolu olması ve kolay takılması sebebiyle gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Rimelle yapmaya çalıştığımız geçici çözümler artık yerini takma kirpiklere bırakmıştır.

En anlamlı bakışlar için tarzınızı belirleyin.

Eskiye oranla daha doğal malzeme kullanıldığından dolayı daha doğal bir görüntü elde edersiniz. Genellikle güzellik merkezlerinde profosyonel ekip tarafından uygulanan bu işlem kısa bir sürede takılıp hemen kullanmılmaya başlanabilir. Bir kaç çeşidi var. Fiyatlarda bu nedenle değişkenlik gösteriyor.

Doğal görünüm veren takma kirpikler.

Şerit kirpikler ve ekme kirpikler. Şerit kirpikler daha kaba bir görüntüsü vardır. Fakat ekme kirpikler Daha hafif bir taşıma sağladığı için kullanılış açısındanda tercih etmeniz gereken bir malzemedir. 3 boyutta üretilmiştir ve kısaltma imkanınız vardır.

Her an bakışlı anlamlı gözler için takma kirpik kullanın.

Cımbız yardımıyla ve özel yapıştırıcısıyla yapıştırılan takma kirpikler 10-15 dakika gibi bir süre yapıştırıcının kuruması beklendikten sonra makyaj yapılabilir.

Kötü bir bakış mutsuz bir kadın demektir.

Kişinin aynada kendine baktığı zaman gördüğü ifade onun gün içerisindeki yaşantısına etkisi çok büyük. O zaman kendimizi doğru bakışlarla ifade edebilmemiz için günümüz fırsatlarından yararlanmalıyız.

Şafak…