Mooda ve Son Trendler

Saçlarınızı Havalandırın / Saç Kurutma Makineleri

  • 05 Kasım 2011
  • Saçlarınızı Havalandırın / Saç Kurutma Makineleri için yorumlar kapalı
  • 3.777 kez görüntülendi.
Saçlarınızı Havalandırın / Saç Kurutma Makineleri

Saç kurutma makinesi denildiğinde kadınlara özel bir ürün algısı yaygınsa da saç kurutma makineleri kadınlar kadar erkekler için de vazgeçilmez ev aletlerindendir..

Saç kurutma makineleri son teknolojik gelişmelerle beraber saçlarınızdaki elektiriklenmeyi azaltmaktan tutunda baş ağrısına neden olmama gibi pek çok özellik eklenerek farklı bir hale geldi.. Saçlarınızın sağlığı ve doğru bakımı için kesinlikle dikkatli yapmanız gereken bir alışveriş sizi bekliyor, saç kurutma makinesi seçerken ince eleyip sık dokuyun. Yoksa saçlarınız istemediğiniz şekillere girerek sizi çileden çıkarabilir. Cihazınızdan yüksek performans bekliyorsanız size tavsiyemiz 1.800 Watt üzerindeki ürünlere yönelmeniz olacak. Hassas saçlara sahipseniz de ısı ayar kademesi fazla ürünler sizin için üretilmiş.

Saç kurutma makinenizi aynı zamanda saç düzleştirici olarak kullanmak istiyorsanız seramik ve turnalin cihazları tercih etmelisiniz..

Bu bilgiler üzerine size en uygun saç kurutma makinesini bulmak için aşağıdaki modellere göz atarak seçiminizi yapabilirsiniz..

Saç Kurutma Makinesi Satın Almadan Önce

Filtre kapagı makinenin motorunun hava almasını sağlar; bu da makinenizin ömrünü uzatır, ayrıca bir soğuk hava düğmesinin olması saçınızı kuruttuktan sonra şekil vermeniz için gereklidir..

Şekillendirme Başlığı

Saç kurutma makinenizin şekillendirme başlığının olması havayı yoğunlaştırarak saçınıza şekil verirken kolaylık sağlayacaktır..

Isı Kademesi

İyi bir saç kurutma makinesinin en az üç kademeli güç ayarı bulunmalıdır..

İyonik Seramik Teknolojisi

Seramik ısıtıcılar çevre sağlığına göre ısısını otomatik düşürürler. İyonik seramik teknolojisi saçtaki statik elektriği alır..

Bizimle Kalın

Nihals~~

 

Bosch Saç Kurutma Makinesi, 2000 watt kişisel ayarlar ve her saç tipi için ideal..

Sinbo Saç Kurutma Makinesi, iyonik, 2.200 watt 4 sıcaklık kademeli..

Sunny Saç Kurutma Makinesi, 2200 watt hacimli saç yapabilme özelliği olan aparatı ile..

Philips Saç Kurutma Makinesi, 2200 watt 6 kademeli sıcaklık ve hız ayarı, şekil sabitleme..

Premier Saç Kurutma Makinesi, 2000watt hava dağıtıcı ve yoğunlaştırıcı aksesuarı..