Mooda ve Son Trendler

Bakımlı Kadın

  • 31 Ekim 2011
  • Bakımlı Kadın için yorumlar kapalı
  • 4.921 kez görüntülendi.
Bakımlı Kadın

Kadın ve Bakım

Zamanınız kısıtlı ve oje sürüp hemen çıkmanız mı gerekiyor ve çabuk kurumamasından mı korkuyorsunuz, gerçi piyasada artık kolay kuruyan ojeler bulmanız mümkün olsa da  sizde halen yoksa ojeyi sürdükten sonra ellerinizi soğuk suyun altına tutabilir ve daha çabuk kurumasını sağlayabilirsiniz..

Kadın ve Makyaj

Gözleriniz birbirinden uzaksa ve bu sizi rahatsız ediyorsa eğer birkaç makyaj hilesi  ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz, göz kapağınızın göz çukuruna yakın kısmına koyu renkler, dış kısmına ise daha açık renklerde  far kullanarak  gözlerinizi birbirine daha yakın görünecek hale getirmeniz mümkün olacak ve bu rahatsızlığınızda ortadan kalkacaktır..

Kadın ve Bakım

Dirseklerinizde ve topuklarınızda beyaz beyaz kabuklar oluştuysa ve sertleşme meydana geldiyse bir adet limonu ortadan 2 ye kesin ve kuruyan bu bölgeleri limonla ovun 15 dakika bekleyip ılık suyla yıkayın..Dirseklerinizin ve topuklarınızın ne kadar yumuşadığını göreceksiniz..

Nihals~~

 

Dirseklerinize ve topuklarınıza bakım önerileri..

Kadın ve Bakım

Yuvarlak bir yüze sahipseniz, yüz hatlarınızı keskinleştirmek ve inceltmek için, allığınızı yanak çukurlarınızın hemen üzerinden, kulaklarınızdan burnunuza doğru ileri geri yumuşak hareketlerle uygulayın. Yüzünüzün ortasına açık renk bir pudra uygulayarak makyajınızı tamamlayabilirsiniz..

Yüzünüz Oval ise yüz hatlarınızı keşkinleştirebilirsiniz…

Kadın ve Güzellik

Kirpiklerinizi daha dolgun ve uzun göstermek için rimeli kirpiklerinize uygularken önce dik olarak tutun ve maskaranın uç kısımları ile kirpiklerinizi dipten ucuna kadar boyayın.. Biraz kuruduktan sonra maskarayı normal uygulama pozisyonunda tüm kirpiklerinize sürün ne kadar işe yaradığını göreceksiniz..

Dolgun kirpikler için rimel sürme önerileri…

Ojelerinizin çabuk kuruması için oldukça basit çözüm önerileri..

Makyaj hileleri ile kusursuz görünüm elde etmek olası…