Mooda ve Son Trendler

Mevsimlik Çiçek Bakımı

  • 12 Kasım 2011
  • Mevsimlik Çiçek Bakımı için yorumlar kapalı
  • 3.259 kez görüntülendi.
Mevsimlik Çiçek Bakımı

Mevsimlerin kendilerine özgü renk cümbüşü her zaman enerjimizi artırmıştır. Sıklamenler, kasımpatılar, begonyalar görsel olarak yarattığı şenlik evlerimizi bahçelerimizi eşsiz tabloya benzetir.

Doğanın uyanış senfonisi, insan üzerinde terapi etkisi yaratmaktadır. Renklerin dansı adeta bizleri de çiçeklendirir. Balkonumuzdaki çiçekler ne kadar bakımlı olursa, bir canlıya kattığımız değerin karşılığı olarak bizlere çiçeklerini sunar.
Genel olarak bakımları çok zor olmasa da, her bitkinin kendine özgü mevsimi, toprağı, güneşi, dikimi farklıdır. Önemli olan bu süreci Dessa slots ar samtliga knutna till jackpots pa tiotals miljoner kronor!Alla spel kors direkt i webblasaren, och utover alskade slots som Beach, Jack Hammer och Evolution hittar du mangder av klassiker som Roulett, Blackjack och Video Poker. bilip verimli değerlendirmektir.

Sıklamenler narin ama hoş görünüşlü çiçeklerdir.

Orkide Çiçeği her daim Gözde bir çiçek olmuştur.

sardunyalar cam ve balkon önlerinin vazgeçilmez çiçekleridir.

Bakım yapmanın ilk maddesi toprak seçimidir. Torf adı altında satılan toprakla kaliteli sonuç alırsınız. İkinci kural ise ilaçlama yapılmasıdır. Danaburnu, salyangoz, sümüklü böcek  gibi zararlılara karşı yapılan uygulamadir.

Dikimden sonraki işimiz ise, bol cansuyu vermektir.

Haşerelere karşı bakım yapılması çok önemlidir.

Bundan sonra yapılması gereken rutin sulama ve düzenli gübrelemedir.‏

zp8497586rq
zp8497586rq