Mooda ve Son Trendler

Çevreci Amway

  • 16 Şubat 2012
  • Çevreci Amway için yorumlar kapalı
  • 3.965 kez görüntülendi.
Çevreci Amway

50 yıldan fazla bir süredir dünyanın önde gelen doğrudan satış yapan firmaları arasında yer alan Amway, satışını yaptığı tüm ürünlerinin formüllerini yenilemiş bulunmaktadır.

Amway Home markası adı altında topladığı ürünlerini üç ana grupta ayırarak, Kalite ve güvenirliliğinden asla ödün vermemiştir. Firma yeniliklerini her geçen gün katlayarak yenilemektedir.

Doğada kolayca çözünebilen ürünler olma özelliği, tercih nedenlerini güçlendiriyor. İlk markası L.O.C. ile piyasaya girdiğinden, amway sürecine kadar piyasaya sunduğu ev bakım ve temizlik ürünleri konusunda alanının lideri olmuş durumdadır. Amway temizlik ürünlerini kullanmadan farkı anlamanız imkansızdır. O kadar çok kullanıcılardan iyi görüşler aldım ki bir şeylerin yolunda gitmesi durumu bu olsa gerek.

Amway ürünleri Doğaya dost ürünlerle üretilmektedir.

Doğada çüzünen ambalajlarda saklanmaktadır.

Her zaman sosyal sorumluluk bilinci ile hareket eden Amway ürünlerinin temizleme özellikleri tartışılmaz.
Aslında sadece temizlik malzemesi dersek haksızlık etmiş oluruz. Ürün yelpazesi içerisinde kozmetik ürünleri, kişisel bakım ürünleri, gıda takviyesi, bitkisel ürünler, yiyecek ürünleri, içecekler, dayanıklı ürünler, su arıtıcı sistemi, kişisel giyim ve ev kullanım eşyası gibi bir seri ürün ile karşımızdadır.

Amway kozmetik ürünler kimyasal olmayan bileşenlerden oluşmaktadır.

Bilimsel uzmanlar tarafından uzun ar-ge çalışmaları neticesinde son derece yüksek performans sunan ürünler konsantre olma özellikleri ile ambalaj olarak ufak ölçek ürünlerden çoğaltılarak yada minik miktarlarla dağ gibi işlerin üstesinden gelmektedir.

Yeni ürün çeşitleriyle yenilenmeye devam etmektedir.

Çevreci oluşumunu her yönüyle benimseyen firma sadece ambalaj değil, su tasarrufu, ambalaj atığı, yakıt tasarrufları sağlayan amway, EPA tarafından onaylı, DFE belgesine sahip bir kuruluştur. Amway bu belgeler ile, ürünlerinin pozitif sağlık ve çevreye duyarlı özelliklileri taşıdığının garantisidir.

Cilt bakım ürünlerini edinmek isterseniz bir amway temsilcisine danışın.

Şafak..