Mooda ve Son Trendler

Çay Sevmeyen Var mı? Çay Makineleri

  • 04 Kasım 2011
  • Çay Sevmeyen Var mı? Çay Makineleri için yorumlar kapalı
  • 2.866 kez görüntülendi.
Çay Sevmeyen Var mı? Çay Makineleri

Demleme çayın keyfine vardıktan sonra sallama çay içmek size zor geliyor olabilir. Hızlı ve pratik olması sebebiyle elektirikli çay makineleri  ev ve ofis ortamları için ideal..

Günümüzün her saatinde muhakkak bir yerde demleniyor olması gereken çayımızı hazırlarken her demlikten, her makineden aynı tadı almamız mümkün değil. Çaya tadını veren sadece çay yaprakları değildir , kullandığımız sudan demliğinize, attığınız şekerden çay bardağınıza kadar çayınıza şekil ve tat veren bir çok bileşen vardır. Türk toplumu için önemli olan çayı demlerken aklınızda bulunsun, çayı 3 dakika kadar demlerseniz uyarıcı, 20 dakikaya kadar demlerseniz uyutucu etkisi vardır. Kahvaltıda tostunuzla, öğlen yemeğinin üzerine, akşam da komşularla kurabiye pasta ile.. Bu topraklarda çaysız bir anımız geçmiyor demek yanlış olmaz..

Çay makinesi almadan önce

Otomatik Kapanabilme

Çay keyfinizin rehavetinden dolayı çayınızı kapamayı unutabilirsiniz.. Bu tür tatsız kazalar yaşamak istemiyorsanız otomatik kapanma özelliği olan bir makine tercih etmelisiniz..

Kablo Sarım Yuvası

Tezgahların üzerinde duran küçük ev aletlerinin kablolarının ortada durması estetik gözükmeyebilir.. Kullanım dışında kablo sarma yuvası hem sağlıklı hemde kullanışlıdır..

Nihals~~

Sunny Çay Makinesi, ile çay keyfi…

Profilo Çay Makinesi

Premier Çay Makinesi

Blue House Elektrikli Çay Makinesi