Mooda ve Son Trendler

İstikbal Halı

  • 05 Mart 2012
  • İstikbal Halı için yorumlar kapalı
  • 3.695 kez görüntülendi.
İstikbal Halı

Göz alıcı renkleri istikbal dokusunda var olan bir olgudur. Hayranlık uyandıran çeşitliliğine hız kesmeden devam etmektedir.
Uyumlu renk üretimi İstikbal imajını vazgeçilmez yapıyor. Evlerin temel dekorasyon malzemesi halılar İstikbal zenginliğini ayaklar altında sergiliyor.

Zincir mağazalar ağı içerisinde her türlü dekorasyon malzemesini rahatlıkla seçip bulabilirsiniz.

Değiştirme yada eskiyi getir yenisiyle değiştir gibi çok avantajlı kampanyalara imza atan istikbal Cıcıl cıvıl renklerliyle tasarladığı halıları biz tüketicilerin beğenisine sunmuştur.

İstikbal Halıları Brillant, Concept serisi, leather serisi, trend serisi modelleri olarak, oturma odası halıları, Yatak odası halıları, çocuk odası halıları olarak aynı seriler adı altında ayrılmaktadır.

Renk seçeneklerini uygun fiyat alternatifleri ve ödeme koşullarıyla bulabileceğiniz kendi showroomlarında s ergilenmektedir.

Son yıllarda adeta devrim yaratan halı sektörü istikbal öncülüğünde kendine bu konuda özelliği olan bir yer ayırmıştır. Her türlü kalite unsurunu halılara işleyen İstikbal Halı Satış için değil sonrasında da birlikteyiz politikası düşüncesindedir.

Klasikten moderne her türlü modeli görebileceğiniz İstikbal Mobilya halı tasarımları…


Çocukları unutmayan İstikbak Halı değerli çizgi fil kahramanlarıyla şenlenmiş odalar vaadediyor. Emin olun ki, istikbale uğramadan çocuklarınızı sevindiremezsiniz.