Mooda ve Son Trendler

Annelerimizi Unutmayalım Anneler Günü

  • 24 Nisan 2012
  • Annelerimizi Unutmayalım Anneler Günü için yorumlar kapalı
  • 3.229 kez görüntülendi.
Annelerimizi Unutmayalım Anneler Günü

Aslında kelimeler ile anlatmak çok güç. Yaradılış itibariyle her türlü özverisini esirgemeyen annelerimizi senede bir gün hatırlamak ne kadar doğru değilsede onlar adına yaşatılan bir gün de özverili olmakta bizlere düşer.

Onları onurlandırmak ve anmak için kutlanan bu gün, Anna Jarvis”in ölen annesini anılarda yaşatmak için başlattığı anma günü zamanla tüm dünyada yayılarak farklı zamanlar da kutlanan anneler günü olarak anılmaya başlandı.

Her yıl mayıs ayının 2. pazar günü onlara ne kadar değer verdiğimizi anlatmanın en güzel günüdür. Annelerimizin yüksek gönülleri ama mütevazi duyguları vardır. Bir annenin gönlünü almak, bir kır çiçeğiyle, bir öpücükle mümkündür. Kim bu kadar şahane saf duygulara sahip olabilir ki…

Bir çok hediye almak mümkün. Seçim yaparken hediyenin onlara özel olmasına özen gösterin. Kendilerini daha da özel hissetmelerini sağlayın. Annelerimiz gibi değerli varlıklarımızın bizleri 9 ay taşıdıklarını düşününce insanın ne yapsam az diyesi geliyor. Kişisel olabilecek tüm eşyalar bu kategoriye girer. Saat, gözlük, eşarp, bluz, şal, terlik, parfüm, takı…

Seçkin markaların özel gün tasarımlarını düşünebilirsiniz.

Kişisel olmayan eşyalar belki çok isteyipte alamadıkları arasındadır.

Gelin dünyada varoluşumuza sebep annelerimiz için değerli bir hediye alalım.

En özel insan olduğunu bir kez daha hatırlatalım.

Bu arada sahip olmak isteyipte bir türlü alamadıkları bir ihtiyaçları varmı, gizliden bunu sorgulayın, eminim ki çok değerli bir hediye olacaktır onlar için. Süpriz yapın, bir kahvaltı organize edin mesela… Tüm aile bireylerini organize ederek yapacağınız bir kahvaltı ve burada sunulan hediyeler eminimki kim olsa mutlu olurdu.

Bu özel güne süpriz olabilecek değerler katın.

Gerçek içten yapılan, gönülden sunulan bir hediye tüm kadınları mutlu etmiştir. Öyleyse bu özel günde, hayatımızın en özel kadınları annelerimiz için en kıymetli şekilde değerlendirelim.

Şafak…