Mooda ve Son Trendler

Pastel Renkli Abiye ve Mezuniyet Elbiseleri

  • 08 Haziran 2014
  • Pastel Renkli Abiye ve Mezuniyet Elbiseleri için yorumlar kapalı
  • 11.694 kez görüntülendi.

Pastel Renkli Abiye ve Mezuniyet Elbiseleri

Mezuniyet yaklaştıkça siz mezun olacak öğrencilerinde telaşelerini tahmin edebildiğimden dolayı sizlere mezuniyet elbiselerini bir araya getirerek yeni bir galeri yapmak istedim.. Özellikle pastel renkleri tercih ettim bir başka galerimizde de tüm renkleri bir arada görebileceksiniz.. ilk modelimiz üç farklı rengini bir arada görebileceğiniz, mini etekleri hafif kabarık üst kısmı tül işlemeli şık bir model olarak dikkat çekici ve gecenin gözdesi olabileceğiniz bir model.. Bir diğer model ise yine mini altın yaldız işlemeleri ile dikkat çeken dar sırtta konulan pencere ile çok şık görünen bir mezuniyet elbisesi yada gece elbisesi niteliğinde modern bir elbise modeli.. Pudra şeftali tonundaki mini elbise tek omuzlu ve lacivert işlemelerle süslenmiş tek kolu tül olan harika bir model.. Pudra şeftali tonundaki mini kabarık arka kısmı fiyonk detaylı üst kısmı dantel ve işlemeli şehirli bir model daha harika görünüyor.. Lila etek kısmı saten ve tüllü kabarık straplez bustiyeri işlemeli küçük hanımlar için hoş şık ve alımlı bir model.. Pudra pembe tonlarınındaki ön kısmı tül yakalı yaka kısmı işlemeli drapeli mini bir elbiseyi de galerimizde görebilirsiniz..

Pembe renkli dar mini işlemeleri sırt dekoltesi ile dikkat çeken harika bir model daha.. Uçuk mavi tonu ile dikkat çekici taşlarla işlenmiş yaka kısmı ve arkasındaki işlemeleri  fiyongu ile ilgi çekici harika bir şehirli.. ve daha fazlası için galerimize göz atabilirsiniz..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.