Mooda ve Son Trendler

İstikbal Yatak Örtüleri

  • 17 Mart 2012
  • İstikbal Yatak Örtüleri için yorumlar kapalı
  • 4.776 kez görüntülendi.
İstikbal Yatak Örtüleri

Işıltılı pırpltılı simli renkli beyaz siyah yada mor …
Bütün bunları bir yatak örtüsü alırken değerlendirebileceğiniz özellikler olarak düşünün.  Mesela siyah bir yatak odası ama ya yatak örtüsü…

İşte istikbal koleksiyonlarının içerisinde kendinizi yansıtacak bir renk bulmanız mümkün. Zengin renk çalışması ile karşımıza çıkan istikbal gelişimini yatak odası tasarımlarıyla da göstermektedir.

İnce işçilik ile yaratılmış yatak odası modası istikbal çatısı altında nevresim takımlarından sonra yatak örtülerinde de kendini yansıtmaktadır. Birbirinden güzel yatak örtülerinde sadece tek renk olarak değil içinizdeki çoşkunun renklerini yansıtacak renkli çalışılmış  yatak örtülerini bulmanız mümkün.

Renk çoşkusu yaşatan yatak örtüleri.

Kumaş seçenekleri hem renkli hem de seçkin işçilikle sunulmaktadır.

Klasik yada spor bir tarz için uygun modeller.

Uyum içerisinde tasarlanmış tüm bu renkler, modern yatak odaları yaratmanız için size bir çok seçenek sunmaktadır. Her yıl yenilerini ekleyerek zengin bir çeşit oluşturmaktadır.

İstikbal yatak örtüleri ebatlar bakımından yatak boylarına uygun tasarlanmış.

Işıltıyı sevenler için, parlak kumaşların üzerine çalışılmış modeller en gözde odalar yaratmanız için sizleri İstikbal showroomlarına davet ediyor. Türkiyenin öncü ev tekstil ürünlerini üreten İstikbal, ürettiği ürünlerde kaliteden ve rahatlıktan ödün vermemektedir.

Taşlı ve işlemeli modeller bu yılın trendini oluşturmaktadır.

Tüketici odaklı izlediği satış politikasını her daim hissettiren, vizyonu ve misyonu olarak bunu istikbal ruhuyla pekiştirmiştir. Yeni trendleri takip ederek yenilikçi çizgisini geliştirmektedir. 50 yıllık bilgi birikimini tüketicileriyle buluşturarak çıtayı yükseltmeyi amaç edinmiştir. Farklı cazip ödeme seçenekleri, Taksit erkelemeli kampanyaları ile herkesin ihtiyaçlarını karşılamasını amaçlarının arasına katmıştır.