Mooda ve Son Trendler

İstikbal Mobilya Genç Odaları

  • 09 Mart 2012
  • İstikbal Mobilya Genç Odaları için yorumlar kapalı
  • 4.721 kez görüntülendi.
İstikbal Mobilya Genç Odaları

Her çocuğun dünyasında kendine ait rengarenk bir odası olması vardır.
Bu düşünceyle yola koyulan İstikbal Mobilya, geleceğin umudu çocukları unutmamıştır.

Değişik tasarımlarla beğeniye sunulan çocuk odası ve genç odası takımları, gerek renkleri, gerek işlevselliği, gerekse kalite bakımından en doğru uygulanarak tasarlanmıştır. Kız ve erkek odaları olarak tasarladığı birbirinden kapsamlı oda , çocukların aradığı huzuru onlara vermeyi hedefliyor.

Benzer modellere oranla daha çağdaş, daha kullanışlı mobilyalar üreten istikbal, dar mekanlara uyarlanabilen geniş secenekler sunmaktadır. Çocukları mutlu etmenin yolu istikbalden geçer.

Türlü seçeneklerle İstikbal Mobilya genç odaları..

Evinizin diğer dekorasyonuyla tamamen uyum içerisinde olan dizaynları ile yine özünde liderliğini sürdürmektedir. İki kapılı yada üç kapılı gardolap seçenekleri, Sokakta yorulan, ders çalışan, dinlenen çocuğun özgür olduğu yerdir İstikbal genç odası. Onunla başarılar bile garantili…

Çocuğunuzun bir an bile ayrılmak istemiyeceği odalar yaratır onlar için.
Kız ve erkek çocuklar için ayrı tasarımlar yaratan İstikbal Mobilya, onların ileriki yaşlarda bile rahatlıkla kullanacağı özende tasarlanmıştır.

Ayrıca odayı küçük fonksiyonel aksesuarlarla zenginleştirebileceğiniz modern odalar yaratabilirsiniz.
Unutmayalım ki; verimli olabilecekleri, huzurlu uyuyabilecekleri, en akılcı ders çalışabilecekleri yerleri odaları olacaktır.

 

Şafak…