Mooda ve Son Trendler

İnci Ayakkabıda Moda

  • 06 Mayıs 2012
  • İnci Ayakkabıda Moda için yorumlar kapalı
  • 2.856 kez görüntülendi.
İnci Ayakkabıda Moda

Bir tarihi yansıtır İnci Ayakkabı. Dünyanın 37 ülkesinde ayakkabı satan İnci kalitesinden hiç taviz vermemiştir.  İlk 1917 yılında küçük bir lostra salonu olarak başlayan İnci, ilk mağazasını İnci Fatih olarak açmıştır. Yaptığı birbirinden şık ayakkabıları ile güzel ayaklara güzel ayakkabı imajını yaratmış oldu ve İnci ile başlayan bu adımlar bir çığ gibi arz-talep ilişkisinden çok, tutku anlamına gelmekteydi.

Kendine has modelleri ile bir anda marka olan İnci,  1. ve 2. kuşaklardan sonra 3. kuşak ile Kadıköy mağazasını açarak dünya pazarındaki yerini alma hazırlığına girişti. 1989 yılında Kadıköy’eki mağaza ile 2. parakende satış anlamındaki mağazasına  sağlam halka daha eklemiş oldu.

Kampanya dönemlerinde tüm modellerde inanılmaz indirimler yapılmaktadır.

Parmak arası terlikleride abiye kıyafetlere uygun modeller tasarlanmıştır.

Bu tarihten sonra Bakırköy, Akmerkez ve il dışına açılarak Konya mağazasıyla yapısını güçlendiren İnci,   yüksek kapasiteye cevap verecek kalite ve hizmeti için italya’dan getirttiği makina ve ekipmanlarla kurduğu tesisiyle bu günün sağlam temellerini atmış oldu. 120’ye yakın satış mağazasıyla  talebe cevap veren İnci modanın yönünü de belirlemektedir.

İnci bayan modellerin içerisinde rahat, gündelik de kullanabileceğiniz modeller bulabilirsiniz

Ürettiği modellerin rahatlığı bilinçli tüketcilerin bu güne kadar hiç yanılmadıklarını göstermiştir.
Sezona uygun trend renk ve modelleri ile modayı yansıtabilirsiniz. Sizi yansıtan  bir inci mutlaka vardır. Fiyatlar konusunda tutarlı hareket eden İnci, sezonda ve sezon sonlarında makul fiyatla alıcısına ulaşıyor.

seçkin model tasarımları göz doldurmaktadır.

Modeller konusunda kimseyi mahrum etmek istemeyen İnci, hanım hanımcık modellerin yanında  daha cool modellerde çalışmaktadır.


Bu yılın modası taşlı terlikler tüm modellere yansıtılmıştır.

Şafak…