Mooda ve Son Trendler

Hint Kınası İle Geçici Dövme Yapalım

  • 26 Ocak 2015
  • Hint Kınası İle Geçici Dövme Yapalım için yorumlar kapalı
  • 37.100 kez görüntülendi.

Hint Kınası İle Geçici Dövme Yapalım

Günümüzde dövmeler çok fazla popüler her nedense artık herkeste irili ufaklı dövmeler görüyoruz.. Abartılı olarak tüm vucütlarda bile görmek mümkün artık..
Ben size daha olası dövmelerle bu yazımı hazırladım.. Kısaca bu dövmeler nasıl yapılır diye anlatmaya çalışarak yazıma başlamak istiyorum.

Geçiçi dövmeye nasıl bir model uygulayacağınıza karar vererek başlıyorsunuz..
Malzemeler
Hint Kınası
Okiliptus yağı
Karanfil yağı
Limon suyu
Aydınger kağıdı
Dövme kalemi
Deo stick
Çöp şiş ya da kürdan

Hint Kınası İle Geçici Dövme Nasıl Yapılır
Modeli seçtikten sonra aydınger kağıdına çiziyoruz.. Yer belirliyoruz tüysüz bölgeler tercih ederek bölgeye deo stick sürdükten sonra çizdiğiniz modeli kolunuza çıkarın.. Aydınger kağıdına çizeceğiniz kalemin özel kalem olması lazım kola desenin çıkabilmesi için..
Desenin üzerine, tüm malzemeleri harmanlayıp sürülebilir konuma getirdikten sonra çöp şiş yardımı ile desenin üzerinden giderek dövmeyi yapabilirsiniz..
Dövmeniz bittikten sonra 5 dk kurumasını beklemelisiniz.. 2 saat bekledikten sonra da sade su ile yıkıyorsunuz.. Bu dövmeniz 2 hafta süre ile kalıcı olacaktır..
Güle Güle Kullanın.

Nihals

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.