Mooda ve Son Trendler

Apex, Halıdan Daha Fazlası

  • 01 Mart 2012
  • Apex, Halıdan Daha Fazlası için yorumlar kapalı
  • 3.717 kez görüntülendi.
Apex, Halıdan Daha Fazlası

Bir halıdan ne beklediğiniz çok önemlidir. Her ne kadar ayağımızın altında bile olsalar, sönük, uyumsuz renkli bir halı sadece şekil itibariyle var demektir. Halı deyip geçmeyin, evlerin genel dekorasyonunda olmazsa olmaz bir yeri vardır. Zemin giyisisi olarak her mekanın renk ve tasarımlarına uygun olarak kendine seçtiği bir halısı muhakkak vardır. İşte Apex Halı, ürettiği halı kolleksiyonuyla bütünü bir arada tutmayı başarmıştır.

Bütünden kastım; kalite, renk, özgün tasarım, kolay kullanım özelliği ve kullanım alanlarının genişliliği demektir ki; bir halıdan daha fazlasını adında taşıdığını anlamamız zor olmaz.
Türkiye genelinde 300’ü aşkın satış noktasında ürün gamına ulaşabilirsiniz. Markanın adıyla bütünleşmiş kaymaz taban özelliği, markanın en gözde tasarım özelliği olmuştur. Kaymaz taaban özelliği evinizde istenmeyen kazaları önlemektedir. Yanlız belirtmek isterim ki, zemin ısıtmalı evlerde kullanılması önerilmemektedir.

Canlı renkler en dikkat çeken özelliği.

ölçü ve ebatlar hakkında bilgi isteyiniz.

Desen ve renklerinde sınır tanımayan Apex Halı oldukça pratik temizleme özelliği ile de diğer önemli bir husus..
Apex Halı kullandığı ipliği itibariyle bakteri barındırmaz bir yapıa sahiptir. Polyamid elyaftan üretilen halılar, malzemenin kimyasal özelliği bakımından içerisinde bakteri bulundurmaz, antibakteriyeldir.

Naylon halılar kullanım açısından hijyen sağlamaktadır.

Uzun yıllardır Avrupa ve Amerika da tercih edilen polyamid yani naylon halılar, kullanıma dayanması, kir saklama ve kir tutmama özelliği ve uzun süre solmayan renk demek oluyor…

Renkleri ile odalarınızın samimiyeti dahada artacaktır.

Ayrıca; istenildiği ölçüde kesilebilen yollukları ise, antre ve mutfak gibi genellikle yolluk Halı tercih edilen odalar da, uzun yada kısa tercihlerinizi belirleme avantajı sağlamaktadır.
Değişik model isimleri ile sunulan apex halılar, kalite değiştirilmeden üretilmiştir,  güvenle alıp kullanabilirsiniz.

En yakın satış noktasında tüm modelleri bulabilirsiniz.

Şafak..