Mooda ve Son Trendler

Türk Kahvesi Fincan Modelleri

  • 23 Şubat 2012
  • Türk Kahvesi Fincan Modelleri için yorumlar kapalı
  • 4.600 kez görüntülendi.
Türk Kahvesi Fincan Modelleri

Türk Kahvesi, Türkler tarafından icat edilen hazırlama ve pişirme sanatıdır denilebilir. Özel kokusu tadı ve köpüğü ile Türklare özgü bir kimliğiğ ve sanatı olmakla birlikte tüm dünyada da adı duyulmuş ve kullanılan bir içecektir…Telvesi ile ikram edilen tek kahve türü olmakla birlikte kökeni uzun zaman öncelerine dayanmakla birlikte bu gelenek halen devam etmektedir… Hal böyle olunca fincanlarıda özel olmalıdır ve sunumuyla birlikte oldukça da özeldir… Hanımların bir araya geldiklerinde ki vaz geçilmez Türk Kahvesi saatleri bile vardır… Keyifli sohbetlerin yanı sıra tüketilen kahvenin telvesinde fal bakmak gibi eğlencelerde türetilmiştir… Bilindik bir sözü de ifade etmeden geçemeyeceğim.. ”Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır” dedikten sonra bu şık tasarımlar sizlerle….

Nihals~~

Versace Kahve Fincanı Modelleri, altın yaldızları ile markası ve tasarımı ile ne kadar önem verdiğimizi anlatırcasına Versace Kahve Fincanları…

Versace Altın Yaldız Kahve Fincanları, desenleri ile göz dolduran bu tasarımlarda Versace nin dizaynlarından, oldukça şık ve iştah açıcı:):)

Türk Kahvesi Fincanı Dizaynları, misafirleriniz bu şık modellerle ağırlamak bir zevk olsa gerek…

Kahve Fincanları, birbirinden şık dizaynları ile oldukça şıklar..

Kahve Fincanı Modelleri….. Ağzınızdan tadı eksik olmasın:):)