Mooda ve Son Trendler

Kaşmir Renkleri

  • 11 Ekim 2011
  • Kaşmir Renkleri için yorumlar kapalı
  • 3.528 kez görüntülendi.
Kaşmir Renkleri

Birbirinden şık göz alıcı renkleriyle herkesi kendine hayran bırakan Kaşmir Halı 1998 yılında başladığı maratonuna hayran bırakarak devam etmektedir.
Uyumu yakalamış renk kombinasyonları kalite ve zengin desen çeşitliliğiyle evlerin en vazgeçilmez unsuru halılarımız KAmir güzelliğinde yumuşaklığında evlerimizde…
Geleneksel halı imajını bir çırpıda değiştiren Kaşmir modelleri ve desenleri, yarattığı tüm zenginliğini ayaklarınızın altına seriyor.
Shaggy, klasik, kaşmir, kabartma, trend, kabartma gibi modelleri ve inanılmaz renk cümbüşü sizi başka diyarlara götürecektir.


Evinde şıklıkla konforu bir arada yaşamak ve yaşatmak isteyenler Kaşmir Halı güzelliğinden vazgeçemiyecekler.


Aradığınız desen ve rengi bu güne kadar bulamadım diyorsanız henüz Kaşmirle tanışmamışsınız derim.

Evimizi hem gerçek hem mecazi olarak ısıtan Kaşmir Halı, her yeni yılla beraber renk desen çeşidine yenilerini eklemeye devam etmektedir.
Muhteşem ortamlar yaratma çabası sonuçsuz kalmayan Kaşmir Halı üretimi aldığı ödüller ile kendini zirveye taşımıştır.


Bir çok desende üretilen Kaşmir halı modelleri sizi seçim yaparken yormayacaktır.

Mobilyaların tamamlayıcısı olarak genel bir kanı yaratan halılar, son yıllarda yaratılan tarz ile bunu yıkmayı başarmışlardır. İşte kaşmir bu konuda ilklerden olma özelliği ile istediği grafiği yakalamıştır. Katalog yayınları ile bayilerinde her türlü ürün ve desteğe ulaşmanın mümkün.


İpiyle rengiyle kaliteden ödün vermeyen kaşmirler.

Tüketici yanlı politika sunan Kaşmir Halı, Sezon gibi satış politikalarını değil her daim hizmet düşüncesiyle her dönem kampanyalı satışla tüketicisine en özel avantajları yılın 12 ayı sunmaktadır. Özellikle bir alana bir bedava kampanyası benimde çok inanarak benimsediğim bir kampanya modelidir.


Cıcıl cıvıl renklerle tasarlanan Kaşmir halılarını, evinizin her yerinde bahar geldiğini hissettiricek şıklıkta sergileyebilirsiniz.

Şafak…